Felipe Melo transferi ile ilgili düşünceleriniz neler?

Galatasaray Melo'yu 1 yıllığına daha kiraladı. Yaşananlardan sonra Melo transferiyle ilgili düşünceleriniz ?

0|0
2|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• melo bizden ayrılamaz zaten geri geleceğini biliyordum :)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Galatasaray Melo'yu rahat rahat alırdı ama almadı . Neden ? Çok çabuk unutuyoruz her şeyi. Bu adam son haftalarda Riera ile kavga etmedi mi ? Güvenini sarstırmadı mı ?

Yönetim taraftarın almasını isteyeceğini bildiği için ama hala Melo'ya güvenemediği için 1 yıl kiraladı. Bir nevi Melo çaresiz kaldı. 1 yıllık süreçte iyi oynayıp güven kazanırsa kendini kurtaracak , kazanamazsa kariyeri Juve kulübesinde devam eder.

Bunu hala göremiyor musunuz ? ?

0|1
    0|0
  • En iyisi kiralama.Bonservisini almaya gerek yok o kadar para verip.

0|0
    0|0
  • belliki scotlar melo tipi oyuncu bulamadi ve klupte meloyu alternatifsiz gordu

takim bu sene ki transferleri ile olan gucune guc katti

sakatliklarin az olmasi dilegi ile artik avrupada mart nisan ayini goren takim istiyoruz

0|0
    0|0
  • bu gece rahat uyurum artık

1|0
    1|1
  • Birde pastamıza çileği koyalım tam olacak :)

0|0
    0|0
  • Melo Candir Can

0|0
    0|0
  • melo'nun geri gelmesine en çok selçuk sevinmiştir :D yeniden daha da ileride oynayabilecek :D

0|0
    0|0
  • bu sene ne istesek oldu

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olarak sevindim

1|0
    1|1
  • Pitbull show devam edecek.

1|0
    1|1
    • geçen seneki verimi devam ettirebilir mi ?

• Genel olarak baktığımızda bu kiralama olaylarında oyuncuların performansı ertesi sene düşüşe geçer.

• Bence satılk olarak almalarından yinede iyidr. Çünkü dediğin olay 1 yıl kiralk oynadktan sonra bonservsle aynı takımda kaldıysa daha cok gerçekleşiyo bence

• adam oynuyor..

0|0
    0|0
  • çok paracı bir adammış bunu öğrendik

0|0
    0|0
  • yasananlardan sonra kıralama cok mantıklı oldu...

0|0
    0|0
  • iyi futbolcu şampiyonlar liginde katkı sağlar

0|0
    0|0
  • melo i*nelik yapıo ya.ne güzel transfer olcaktı.açgözlülük yaptı.

0|0
    1|1
  • saygısız disiplinsiz bi oyuncu, seneye kalmaz şutlanırç

0|0
    1|1
    • Gs'ya olan katkısı ne olur ?

• bizim milleti biliyon yabancı 2 gol attıımı kral ederler hemen, atmayın, melo çok havaya girdi bana göre yani, fatih hoca tabi boru değil, meloyu adam edemezse yollar zaten, bakalım bi lig açılsın sonucu bende merak ediyorum bi fenerli olarak.

• melo <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...