Ayağımda cam olduğunu hissediyorum,batıyor... İleride cam hareket edip ciddi bir soruna yol açar mı?

Cevaplarnizi bekliyorum ona göre doktora gidicem...yaşayan var mı?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• kızın biri bişi yaparken ağzına iğna girmiş fark etmemiş, 2 yıl sonra ayagı acıyo diye doktora giderken mr çekiyolar ve ayak tabanında iğne olduğunu farke etmişler, bi an önce doktora git mr çektir. link

2|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 14

• kendin çıkartmaya çalışma cam içinde kırılabilir , nasıl bir cam battı yolda yürürken üstüne falanmı bastın . pis bir cam battıysa hastalık bulaştırabilir , bu gibi bir durumda battıysa enfenksyon kaptığını yada kapacağını garanti ederim :( .

Not : Sağlıkçı konuşuyor :D

0|0
    0|0
  • git doktora tabi..

0|0
    0|0
  • o tür cisimler vücut içinde zamanla hareket edebiliyor.ihmal etmeyin.

0|0
    0|0
  • cam olduğunu hissediyorum demişsin var dememişsin. bence önce camın varlığından emin olabilmek için bir ortapedi uzmanın git o muhtemelen rontgen filmi isteyecektir bunun sonucunda ayağında yabancı bir cisim olup olmadığı muhtemelen görünecektir sonrasında gerekli işlem yapılır. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • kesinlikle gitmelisin tam olarak nerde olduğu belli değil belki canını bile acıtmıyor olabilir ama biliyosunki derimizin altında damarlarımız var ben onlara zarar verebilir :)

0|0
    0|0
  • yaşamadım lakin tıp ile ilgili bilgim var ve cam vucutta gezer,tespit edilmesi zordur bir an önce doktara gidersen iyi olur saygılarımla.

0|0
    0|0
  • Gız geçmiş olsun :(

0|0
    0|0
  • enfeksiyona sebep olabilir doktora gidip onu almasını ve tetanoz aşısı yapılmasını isteyebilirsin

0|0
    0|0
  • mutlaka gitmelisin

0|0
    0|0
  • tetanoz aşısı ol

0|0
    0|0
  • sorun olabilir doktora gitmenizde fayda var

0|0
    1|1
    • Ya batan cam degilse..yani böle sürtünce batıyor cam diye düşündm ama.saoln ben yinede gideyim doktora

• ulan kim eski veriyorsa sovecem simdi

• Herkese vermas birileri eksi

• cammı batmıştıki?

0|0
    1|1
    • Yani ara sıra batar ama cıkarrırZz farketmedn grms olablr

• git bi film çektir ozmn şüphelendiysen sonuçta vücudun içinde yabancı bi cisim olması normal bişey değil git baktır mutlaka varsa tehlikeli olabilir.

• Denemkten zarr gelmez haklsn

• Git hastaneye aldır onu.

0|0
    0|0
  • Benimde bacağıma batmıştı..

Adam akıllı yürüyemiyordum..

hep bir acı vardı..

Kimseye de söyleyemiyordum..

ameliyatla mahvedecekler diye korktuğumdan..

bir gün halı saha maçına giderken eşofmanımı giyip gideyim dedim..

bacağımda akan kanı görünce şaşırdım,panik oldum..

sonra baktım camın ucu etten dışarıya doğru çıkmış..

ben de alıp cımbızla çok ustaca çıkardım..

ağrısı 1 ay yine sürdü ama eskisi gibi değildi..

şimdi ise hiç acı macı yok..

bence sen bir doktora görün dostum..

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• doktora git hemen lokal uyuşturup camı alırlar ayağında ve acı duymazsın korkucak bişey yok, bekletmekten kork bence böyle bişeyi

0|0
    0|0
  • doktora gorun sen yinede

0|0
    1|1
  • evet kesinlikle gitmelisin.

bir akrabama iğne batmış ve sürekli doktora gitti o iğneyi bulana kadar doktorla çok ameliyat oldu... canla şaka olmaz doktora git hemen...

0|0
    1|1
  • doktora gıt goster benım ayagımda vardı kucuk bır operasyonla aldılar.

0|0
    0|0
  • ayağımda iğne olduğunu bir yıl sonra anladım.cam da böyle bisı olması daha zor.dr a gitsen ıyı olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...