Yeni bir ilişkiye başladığınızda sevgilinize nasıl bağlanırsınız kızlar?

Onun sizin için önemli olması için neler yapması gerekir baya baya ona karşı bağlanmak için neler yapması gerekir karşı tarafın ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• İlgili ol ama çok abartma, ezik olma. Onu düşündüğünü belli et. Cinsellik konusuna hiç girme hele hele ilk zamanlarda. Ona dünyadaki tek kız gibi davran ama coolluğu da elden bırakma. Eski kız arkadaşlarından bahsetme sorsa bile.

0|1
    1|1
    • Sanırım gerçekten olması gereken bu teşekkürler bayan gizli :)

• Doğru yoldasın tabi. Onlar düşünsün seni kendilerine bağlamayı. :)

• Teşekkürler gerçekten .)

Kızlar Ne Diyor 3

• Sahsen ben cok konusan herkesle aninda laubali olan erkekleri hic sevmem, agir bisey olursa, ama bana sevgisinide gosterirse, romantikde olursa baglanabilirim...

0|1
    1|2
    • Gerçekten teşekkür ederim yoruumun için :)

• onu tanımaya başladıkça. zamanla olur ya da olmaz.

0|1
    1|1
  • en küçük ayrıntıyı bile düşünsün.meselaaa bugun dısarı mı cıktım hava baya güneşli aşkım cok dolasmayın bir yerde oturun gibi...bu sıcak havada soguk suyu bile az da olsa ısındıktan snra içirmesi...:D

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 3

• kızı kendıne bağlamak mı ıstıyorsun pampa basta kıza sağlam bı gaz verecen onsuz yapımcağını anlayacak sonra 2.aşama kızaa kendını oyle bı guvendırkı 2*2=15 desen bıle ınsansın 3.aşama bu aşamadan sonra kıza ılgı gostermeyı keseceksın o andan ıtıbaren zaten (= kız sana bağlanmıs olur pampa sensız yapamıom hayatım sensız ölururumlu mesajlar gelmeyeee baslar :D

0|0
    1|3
    • Dostum iyi diyonda bunu yaparsak asıl vazgeçilmez olduğunu düşünüp nasıl olsa elimde diye bi fikre kapılmaz mı ?

• kapılmaz pampa isvicreli bilim adamları denedi tespit ettı onayladı (=

• İsviçrenin adamları türk kızının kaç kere tribini çekmişte bilmiş bilmiş konusuyolar (=

• bağlanmam bağlarım.

0|2
    1|1
    • E sende nasıl bağladığını söyle bari

• kzıa göre değişir, kimisine napsan bağlanmaz sana vakit kaybıdır, diğerlerini zaman içinde tanıdıkça napcağını anlarsın.

• Haklısın usta denecek bişey yok eyvallah

• 0|0
    1|2
Yükleniyor...