Yurt dışındaki arkadaşım, Türkiye'de niye beyzbol yok diye sordu. Buna ne cevap vereyim?

Yurtdışından bi arkadaşım Türkiyede spor olarak niye beyzbol yok dedi , bu hayvan herife ne cevap vereyim ?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• yurt dışında neden yağlı güreş yoksa ondan yoktur. bazı sporlar her ülkede benimsenmez. bizim ülkemiz spora fazla düşkün değil standart dallar dışında ilgisiz. genel ağırlık futbol onun dışındakilere talep yok kadar azken beyzbol u önemsemez bizim milletimiz. dünya dili ingilizce diğer ülkelerde büyük ama dünya bu dili benimseyip ortak dil yapmış bunun gibi.

1|0
    1|1
  • Ezik miyiz biz de

0|0
    0|0
  • insanlar bu sporu benimsememiş demekki ondan yapılmıyo türkiyede

arkadaşın da ne demeye sorduysa çözemedim sanki her ülkede oynanıyo da

0|0
    1|1
  • Amerika'da yağlı güreş,cirit neden yoksa ondan yok de.

0|0
    2|1
  • Adama neden hayvan diyorsun? Kendin hayvanlik yapiyorsun sana duzgunce sormus soru...

0|0
    1|2
    • Küçük düşürücü biçimde sorarsa , emin ol fazlasını derdin

• benimde basima geldi, alaturca tuvaletler icin dalga gecici sekilde sordular, ben senin gibi asagilamadim ama kimseyi. Kimsenin seviyesine de dusmem... Farkimda burda...

• Türkiyeyi tanıtmamı istedi , tanıttım ama bana kalmış beyzbol niye yok , kara çarşaflı insanların olmadı yerler neresi , İç Savaşın olmadığı şehirler hangisi , tarzında soru sorarsa dahada büyük kelimeler hakeder , hatta hiçmi internetten araştırmadın bee ... bile diyebilirim , Sana bi soru sorulmuş allahtan. Şu allahın belası televizyonlarda demekki hep yanlış tanıtılıyoruz , Şimdi bu boğucu sorulardan sonra ben bi hayvan dedim diye saygısız oluyosam , bizi böyle tanıtanlara yorumun ne olur ?

Erkekler Ne Diyor 14

• o sporu yıllardır çözememiş türkler de :))

0|0
    0|0
  • kültür meselesi

0|0
    2|2
  • Orda niye at üstünde cirit yok diyeydin nasıl bir IQ seviyesine sahip ki bu kişi böyle sorular sorabiliyor .

0|0
    1|1
  • profil fotona bakıyorum, bi de şu soruya. vallahi ibretlik.

0|0
    1|1
  • Beyzbol amerikadan başka hangi ülkede oynanıyor lan tırt ?

Dersin

0|0
    2|2
  • Sanane de çok imba olur:)

0|0
    0|0
  • beyzbol varda oynayan yok çünkü çok sıkıcı öyle spor mu olurmuş lan hayvan de.

0|1
    1|1
  • Sen de ona orda niye yağlı güreş yok de kanka :D))

0|0
    1|1
  • bizim burda sadece kavgalarda var deyeydin.

0|1
    2|1
  • bizim sopayla top vurmak yerine sopadan kale yapıp ıcıne atmayı sevıyoruz de:)

0|0
    1|1
  • Ellerine sopa versek topta değil başkasının kafasında patlar demelisin bence

0|0
    1|1
  • bizim tek sporumuz futbol dıyeydın ağa bız futbolla yatar futbolla kalkarız dıyeceksın

0|0
    2|2
  • biz türklerböyle karışık komplike sporlar sevmiyoz diyeydin

0|0
    2|2
  • malmısın kanka de

0|0
    0|0
Yükleniyor...