Kızın geçmişini öğrenseniz ne düşünürdünüz?

Biriyle yeni bi aşk yaşıyosunuz herşey yolunda pat kızın geçmişi karşınıza çıkıyo ve sağdan soldan hoş olmayan eski sevgiliisiyle yaşadıklarını öğreniyorsunuz özel paylaştıklarını ne biliyim işte beklediğiniz saflığıyla değil ama.beyler konu çok ciddi yardımcı olursanız sevinirim ne düşünürdünüz nasıl davranırdınız.

Güncellemeler:
arkadaşlar hepiniz sağolun içime su serptiniz valla sahur yaptım şimdi inanın ne yediğimin tadını aldın herkez özel bişiler paylaşıyo haklsınız ama benim eski seviglimle yaşadıklarımı bi ben biliyorum arkadaş milletin derdine anlamıyorum.bizim buralar bide küçük şehir öğrenmek istediğini hemen öğrenebiliyosun.ne biliyim işte böyle insan yalnız kalmaya dursun sağolun...

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• bende bunu yaşıyordum ve ben ılerı boyutta bıseyler yasamama ragmen .eger ki kız kasar degılse oturmasını kalkmasını bılıyorsa oncekı lıstesı çok kabarık degılse olur.her kız bunu yasar koyden kente boyledır her kızın bır gecmısı var mutlaka unutma bunları yasamayan kız çok nadır .başka bır kız bunu çok ustalıklada saklayabılır nerden bıleceksın.o yuzden pek takma derım çogu kız yasadıklarını anlatmıyor zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence bi bayan seninle ne yaşadıysa o kadarını yaşamıştır diğerleriyle. Yani mesela öptüyse en fazla sende de öper dahasına gelince incitir seni bi şekilde istemediğini belli eder ve yapmaz. yapmam deyip yapanlardan bahsetmiyorum bak Yani şimdi otur ve düşün neler yaşadınız aynısını yaşadı bunu kaldırabileceksen devam yoksa ayrıl.

0|0
    1|0
    • hiç belli olmaz oo yaa .eger karsısınakı erkekle cıddı bıseyler dusunuyorsa daha saf ve daha temız moduna gırebılır kız

Erkekler Ne Diyor 7

• eski çıktıkları karaktersizse ve kıza güven verip birşeyler yaşamaya mecbur bırakmışlarsa veya güven verip ortada bıraktılarsa bu kızın suçu olamaz sen bak eyer kız seni mutlu ediyorsa geçmişin koy çekmeceye ve kilitle yapılacak tek şey bu olur ama sende kız geçmişinde birşeyler yaşamış benlede yaşasa ne olurki deme sakın devir etme bulma devri unutma...

1|0
    0|0
  • bir insanı geçmişiyle yargılama..

0|0
    0|0
  • Dene bakalım bi huylu huyundan genelde vazgeçme ama sağdan soldan duyduğun laflarla da bu işi bitirne derim belki de sen son olursun kim bilir.

0|0
    0|0
  • bir şans ver. değişirse bırakma

0|0
    0|0
  • Ciddi düşünmüyosan Çık .

0|0
    0|0
  • ciddi değilsen gittiği yere kadar takıl, ciddiysen oturup düşüneceksen hazmedeceksin.

0|0
    0|0
  • geçmişi beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...