KS' nin yakisikli minnos beyleri yardiminiza ihtiyacim var burada misiniz?

beyler sixpack yaptim adonis yapamiyorum nasil yapilir bu anlatabilir misiniz videolari izliyorum barfix falan var odamda ama o hareketleri yaparken kemiklerim kuturduyo zaten kendi agirligimi tasirken gerdirme hareketlerini yaparsam geberip gidicem diye korkuyorum kolay yoldan adonis nasil yapilir'i anlatin bana hadi bakalim minnoslar

0|0
3|33

En İyi Erkek Görüşü

• bol kardiyo yapman lazım sixpack çıkardıysan zaten yapıyorsundur daha da fazlalaştırman lazım kardiyoyu. ayrıca mevcut yeme düzeninde proteini artırıp karbonhidratı azaltıp yağı 0 civarına indirmen lazım. hareketlere gelince bilindik hareketler var onlardan bahsediyorsan olmadan olmaz başka hareket yok zaten. mekikte etkilidir adoniste ama normal şekilde değil kalkarken bir sağ bir sola yap

0|0
    0|0
    • anladim demek istediğinizi onu yapiyorum vucuttaki yagi nasil atabiliriz peki oyle cok yag yok ama herkeste oluyor yani protein agirlikli beslenirsem kilo alirim diye korkuyorum boyum 180 kilom 55 şu an kilo almadan kas yapip yag yakmak nasil olucak

• ay meleksin sen cok tesekkur ederiim ♥♥

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 32

• bölgesel çalışma şart. artı beslenme çok önemli.. six pack ve adonisler kadınlarda daha zor çıkar. için çok sayıda egzersiz vardır. Ancak en fovari olanı asılarak , ayaklarını çapraz bir şekilde nefes vererek yavaş ve kontrollü şekilde yukarıya çekip çok küçük bir hip (belden sağa ya da sola kıvrılma) hareketi ile o bölgedeki kasın çalışmasını sağlamaktır. Zor bir egzersizdir. Eğer bu egzersizi yapamıyor isen, seviyesi ayarlanır bir sehpa üzerine yatarak yine aynı hareketleri yapabilirsin. Önemli olan bele verdiğimiz kıvrım hareketi ile o bölümü hissetmektir. Tabiki yapabiliyorsan günde 30 – 40 tekrar yap. Eğer yapamıyorsan başlıngıçta 2 set halinde günde 10-12 arası tekrar hedefle. Daha sonra tekrar sayısını 3-5 arası arttır.

1|0
    0|0
  • kadınlardaki four pack olmuyor mu ya sizde 4 tane baklava çıkıyor diye biliyorum. ama çok da abartma ya aşırı kaslı güzel durmaz çok az kas olsun sımsıkı ol yeter :/

0|0
    0|0
    • 4 tane tam belirgin altta 2 tanesi de var ama sizinki kadar belli olmuyo tabiki abartmiyorum sadece biraz kas yapmam lazim

• karnimi kasinca belli oluyo zaten :D erkeklerdeki gibi kasmadan da belli olandan degil :D oyle erkek gibi olurum ya

• aynen kasmadan belli olmuyorsa süper o zaman böyle kalsın daha fazla yapma ^^ bu arada özür dilerim yemeğe gitmiştim cevap vermeden çıktım :/

• minnoş ne demek ki

0|0
    0|0
  • Yakisikliyim ama minnos değilim.:D
    Konu ya gelince ben adonisleri nasıl yaptım bilmiyorum ama var bende ¬¬)

0|0
    0|0
  • adonisi ne yapacaksın kızsın sen kendine gel :D :D :D ben şu ana kadar adonisli kızları çekici bulan bir erkeğe denk gelmedim

0|0
    0|0
    • ay banane erkeklerden ya :D

• bu kadar erkeksi olmaya da çalışma bence erkekleri düşünmüyorsan da kendini düşün derim. ileride pişman olabilirsin

• Minnoş nedir abi ya.
    bayanlara kas yakışmıyor

0|0
    0|0
  • Barfix çekerken asıldığın yere asıl 10 saniye asılı kaldıktan sonra sadece bacaklarını tek hizada aç ve kapa hergün 20 tane yap ama öyle rastgele sallama bacaklarını iyice kas ve yavaşta tek hizada aç kapa...

0|0
    0|0
    • ya iste anlamiyosunuz o harekette cok canim aciyo hem kol hem karin bolgem

• Havuza git su altına gir aynı hareketi bir yere tutunmadan yap su altında bacaklarını çok kasarak aç ve kapa...

• tamam tesekkur ederim

• adonis icin en iyi haraket kisaca anlatmak gerekirse barfiks ceker gibi asili dur bacaklarini kir saga dogru ve sola dogru yukari cek eger yapabilirsen daire seklinde dondur ayrica yag oranini dusurmen lazim

0|0
    0|0
    • iste onu yapamiyorum bahsettigim hareket o acayip aciyo canim ve yag orani nasil duser

• bu isin kolayi yok.. kolay olsa herkes yapardi... duzenli beslen ve spor yap duzenli olarak

• tesekkurler ♥♥

• 2 dambılı alacaksın eline sağa doğru yanlamasına sola doğru yanlamasına 4x25 yapacaksın bu kadar basit ve bol bol mekik

0|0
    0|0
  • KS nin yakışıklı erkekleri derken lafın gelişi mi söyledin yoksa gerçekten hepimizi yakışıklı mı buluyorsun?

0|0
    0|0
  • Genelde ben sırtımı düz bıryere yaslayıp kollarım ile biryeri tutup karnımı içe çekiyorum. Ayaklarım ileri bakacak şekilde.

0|0
    0|0
  • Sirt ustu yat ve iki ayagini 90 derecelik yukari kaldir asagi indir tekrarla ama yere degdirme boyle yapabildigin kadar zorlamadan kendini dinlene dinlene yap kasildigini hissediceksin bole bole cikar ;)

0|0
    0|0
  • bayanda adonis iğrenç! hafif baklava yeterlidir

0|0
    0|0
  • Bence kas yaparak yanlış yapıyorsun kadın fit olmalı kaslı değil

0|0
    0|0
    • ya ben kas istiyorum fikrini sormadim nasil olur diye adonis nasil yapilir dedim

• sporun %60 ı mutfakta olur haberin olsun diyet kadar önemlisi yok

0|0
    0|0
  • aman yapma kızda iğrenç olur bırak erkekler yapsın erkeklerin makyaj yapması gibi bişey senin yaptığın

0|0
    0|0
  • Adonis erkeklerde olur diye biliyorum ben. Yani belden cinsel bölgeye doğru

0|0
    0|0
    • kizlarda da oluyor :/

• Olursa aşırı kas olur ve itici gelir bence. Hem adonis tam erkeklere göre

• Barfixle adonisin ne ilgisi var. Mekik cekiceksin. Barfix kol ve gogusler icindir.

0|0
    0|0
    • barfix de bir hareker var bak herkes yazmis demek istedigimi bilmiyosan oku da ogren :D

• Ben senin soyledigini diyorum. Adonis istiyorum demissin. Bendd adonis karnin biraz daha altinda olur diyorum. Ve bargixin afonisi etkileyen hicbi alakasi yok.

• barfix de yapilan bir hareketten bahsediyoruz orada

• Sen niye adonis yapicanki yahu sixpack lar yetmezmi

0|0
    0|0
    • adonis istiyorum

• Peki tamam zaten ben niye cevapladiysam yakisikli minnos demissin o ben degilim :) ben minnak im :)

• Minnoş dedin, kaybettin.

0|0
    0|0
  • minnos demeseydin soylerdim

0|0
    0|0
  • bir geberin yaaa bir bitin yaaa

0|0
    0|0
  • Adam mi dovcen mk

0|0
    0|0
  • Turabi sensin dimi. bayan nickinle yaziyin kanka bize ahauahah ;)

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz açık mert korkusuz yaaaa

0|0
    0|0
  • Barfixle sixpack yapılmaz zaten :) yöntem değiştir.

0|0
    0|0
    • barfixle yapilan bir hareket var o sekilde adonis çıkıyor bilmiyosan ogretelim :))

• Acik acik belirtseydin barfix aletinden tutup bacaklari karnina cektigini belki ogretme sansin olabilirdi :D

• Geldim güzelm :) ama bnce çok kas yapma ya

0|0
    0|0
  • Cok yapma itici olursun adriana lima gibi yap karnini falan düz olsun sekil verme

0|0
    0|0
    • Ve birde erkek elini karnina koydugunda yumusaklik hissetmeli kesinlikle sertlik hissetmemeli

• ya banane erkekten ben kendi vucudumu istedigim gibi yaparim baskasinin begenip begenmemesi umrumda degil

• Keyfin bilir güzelim ben sadece görüşümü söyledim :D

• Ya allah aşkına adonisi napican sen :)

0|0
    0|0
  • Psikopat adonisi napcan sen :) karın kasları yetet.. :)

0|0
    0|0
    • adonis istiyorum arkadasim sizene napicagimdan :D

• :) keşke her kiz istese.. adonisi geçtim spor yapıp fit olsun yeter.. sende adonis istiyorum deyince şaşırdım ondan sordum :)

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• minnoş mu D:D:d:DD:D

0|1
    0|0
  • Minnos erkek mi :D:D

0|1
    0|0
    • yavrucum sorum disinda cevap vermiyorsan bosuna oyalama beni bildirim geliyor

• Hiç bişi anlamadım bacım sorudan kb yardımcı olamicam...

0|0
    0|1
Yükleniyor...