Sevdiceğimin annesi ile tanışma durumu..

bundan önce de olmuştu ama bu son zamanlarda annesi de çok baskılı davranıyormuş illa da tanışalım tanışalım.. bunun bi kaçarı orta yolu yok mudur ? tanışsam mı tanışmasam mı ? tanıştıktan sonra neler bekliyor beni ? tanışmazsam kötü bir izlenim mi veririm ? ağır bir olay sanki ya.. hadi göreyim sizi mmuck

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• tanış efendi efendi davran:) tanışmazsan sırf ailesinin gözünde değil kızın gözünde de düşersin. aa bak kaçtı demek sevmiyor, ciddi değil..lafları dönmeye başlar.

0|0
    0|0
    • ya ciddilik ile alakası yok burayı anlatamıyorum ona da.. onun düşüncesine göre ciddi olmayabilirim ama aşağıda arkadaşa da dediğim gibi ben 20 yıldır ailemle oturup çay içmiş birisi değilim.. ailem de ki kimsenin doğum gününü felan hatırlamam o tarz hayvanımsı birisiyim.. sadece olaya başka pencereden bakıyorum dünyanın bin bir türlü hali var sorumluluk duygusundan korkuyorum biraz. ama tanışmadan da sorunlar çözülmez diyorsun :) teşekkürler

• ay nasıl güldüm ya :D di mi ne ince çocuk derler :D

• valla derler :D:D

Kızlar Ne Diyor 2

• Rahat ol..Kasma o kadar.Korkulacak birşey değil en nihayetinde bi insanla tanışmak.Seni öldürücek değil ya.Tam aksine bence sana tatlı görünmeye çalışıcak.Bi git tanış.Az da olsa güvenini kazanmaya çalış.Sonuçta kızını sana emanet etmiş havalarında.Ama çokta şaapma :D Oldu mu ? Git git bişi olmaz :))

0|0
    0|0
    • kimsin lan sen :D:D

• teşekkürler bayan. traş olmayı düşünmüyorum 3 numara zaten saç sakal :D o kadar da değil doğru diyorsun ne kız istemeye gidiyoruz ne de iş görüşmesine.. :D hadd iyy geceler.. hem onlarda heyecan yapar canım hıh :D

• Aynenn! :D Onlarda senin kadar heyecanlı olucak :D Rica ederim :D Sizede iyi geceler efenim görüşmek üzere :))..

• öff ok kıl bi durum yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• nefretlik

0|0
    0|0
  • Git tanış bişey olmaz. Yer içer kalkarsın.

0|0
    0|0
  • başa gelen çekilir.kızı terkedemiyorsan mecburen tanışacaksın kaçarın yok.şimdiden geçmiş olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...