Ayrıldığınız kişiye 2.bir şans verme konusunda ne kadar vicdanlısınız?

ayrıldığın kişiye 2.bir şans verme konusunda ne kadar vicdanlısınız ?

0|0
30|10

En İyi Kız Görüşü

• herkes 2. sansı hakeder ama 3. sunu nah

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 29

• Ayrilma sebebine baglidir.

Ayni kisiye 1 kere inanmak guven, 2 kere inanmak risk, 3 kere inanmak ahmakliktir .

2|2
    0|1
  • ayrılma nedenine ve sevgime bağlı

0|1
    0|1
  • çooook :)

0|1
    0|1
  • Mantıklı bir ayrılma nedeni varsa ortada ikinci şansı verilmez. Zaten ayrılıp da barışanların hiçbiri benim bildiğim eskisi gbi olmuyor. Özgür bırakmalı insan. İkinci, üçüncü diye gider bu yoksa. Bitti demişsen bir kere bitmiştir zaten zorlamanın anlamı yok. Bunu denemek istiyorsan dene. Sonuçlarını görürsün :) Tecrübe edinmiş olursun.

0|1
    0|0
  • Aynı suda 2 kere yıkanmaz , sabun aynı olsa da akıp giden su değişmiştir. Bu şekilde bakarım olaylara aslında ama gidişinin asıl nedeni de önemli , mantıklı bir açıklaması olan herkese her olay için bir şans daha tanınmalıdır.

0|2
    0|1
  • dıııııt dıııııt; - "vicdan" adlı duygu sömürüsüne şu anda ulaşılamıyor.lütfen acılarınızla başbaşa kalıp pişmanlığınızı çekiniz.dıııt dıııt dıııt dııııııt ..

0|2
    0|1
  • ayrılma nedenine bağlı.ufak tefek,büyütülmeyecek bir hata varsa ve seviyorsam affederim ama aldatma,ihanet vs o tarz bir şey varsa affetmem.

0|1
    0|1
  • bende şanslar diz boyu 5 10 15 diye gidiyo :D ama yinede değisen bişey olmuyo aynı bok aynı kerhane :D ama şu var, ne kadar üzüp ne kadar kırsada dönüp dolaşıp geleceğin ve huzur bulabileceğin kalp yine onun kalbi..

0|1
    0|0
  • ayrılma nedenıne baglı aldatma ve yalansa affetmem :S

0|1
    0|1
  • ceyhun yılmaz'ın dediği gibi ''bana da yazıklar olsun çağırsan yine geleceğim'' yani kişinin sevgisine bağlı...

0|2
    0|1
  • Neden ayrıldığımıza bağlı.Çok önemli bir şey değilse şans veririm elbette.

0|2
    0|1
  • mumkun.

0|1
    0|1
  • ben sadece yalan ya da ihanet sonucunda ayrılırım beni benim bu katı gururum ona 2. bir şansı vermez asla

0|1
    0|1
  • neden ayrıldığıma bağlı,eğer ben ayrıldıysam 2.bir şansı yok o zamn.

1|1
    0|1
  • Bende o vicdan varda gerek yok ya olmuyorsa olmuyordur

0|2
    0|1
  • Neden ayrıldığımıza bağlı..

0|1
    0|1
  • o konuda çok vicdansızım ya seviyorum bu huyumu asla ve kaat a vermıyorum 2.bi şansı

0|1
    0|1
  • vicdansızım

darılır kırılırsın ama ota b.ka ayrılmazsın

0|1
    0|0
  • ben bir çok kez şans verdim..ikinci az kalır..kaç kere..ama hiçbirinin kıymetini bilmedi.

0|1
    0|0
  • o ona bir şans verdiğime şükretsin bence

0|1
    0|0
  • İlki cok ıyı gıtseydı ıkıncı sans olmazdı zaten .. demekkı gıtmıyor zorlamaya gerek yok ..

0|1
    0|1
  • Vicdan olayı değil bu tatlı çocuk..

0|1
    0|0
  • ortada gerçkten ciddi bi sorun olmamışsa ve hala seviyorsam 2. şansı veririm

0|1
    0|1
  • ıı ıhh olmaz

0|1
    0|1
  • Evet.

0|1
    0|1
  • doğru kişi olsaydı ilk şansını boşa harcamazdı ikinci bir şans vermem

0|1
    0|1
  • her insan ikinci bi şans hakeder ama daha fazlası olmaz

0|1
    0|1
  • Tarzım değil. Hele ki aradan en az 1 hafta geçtiyse asla

0|1
    0|1
  • Asla!

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• bunun 2.si 3. Ü yok sevgisine bağlı. Seven dayanamaz her gelişi kabul eder. Buradaki kızlar olmaz der ama kütük gibi aşık olsun o zaman gör onları deli divane olurlar

0|1
    1|0
  • Lanet olası yüreğim en ufak söze kulak verir. Eminim iki değil üç değil dört değil beş değil böyle gider. Lanet olası yüreğim.

1|0
    0|0
  • Ayrilma sebebi önemli kardes ...

0|0
    0|0
  • Olabilir ama çok seviyorsam vede işlediği kabahate bağlı sadakatsizlik affedilemez

0|0
    0|0
  • seven insan muhakkak döner fakat gurur denen illet araya girebilir :)

0|0
    0|0
  • denemeye değer

0|0
    0|0
  • bu kesinlikle nasıl ve neden ayrıldığıma baglı

0|0
    0|0
  • neden ayrıldığıma bağlı

0|0
    0|0
  • değilim vicdanlı