Sizce Sezon Sonunda Şampiyon Kim Olur?

Fenerbahçe ile Beşiktaş ın puanları aynı averajlar ayni iki takım da şu an lider.

• Fenerbahçe
    50% (6)50% (6)50% (12)Oy Ver
  • Beşiktaş
    17% (2)33% (4)25% (6)Oy Ver
  • Galatasaray
    33% (4)17% (2)25% (6)Oy Ver
  • Mersin İdman Yurdu
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bursaspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Takım ruhunu yakalayan ve en iyi futbolu oynayan takım Beşiktaş'm devre arasına kadar bu şekilde dayanabilip sağ bek sorunumuzu giderirsek hakem hatalarına maruz kalmazsak şansımız diğerlerinden yüksek. Tabi bir de bizim sakatlık konusunda sabıkamız var umarım bu sezon başımız ağrımaz

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Galatasaraylıyım çokta seviyorum ama objektif bakarak söylüyorum bizim şampiyon olmamız zor gibi..

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe

0|1
    0|0
  • C dedim

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Beşiktaş

0|0
    0|0
  • daha çok erken böyle bir tahmin için ama..3 büyükler içinde en güzel futbol oynayan Beşiktaş buun da gözardı etmemek lazım

0|0
    0|0
  • Galatasary çok çok kötü bir sezon geçiriyor ama puan farkı sadece 1 bu düşünülmesi gereken bir konu hoca değişikliği ve taze kanla şampiyonluğu zorlayabiliriz ama şu an görünen tabloda ve futbolda Beşiktaş biraz daha yakın gibi.

0|0
    1|1
    • Galatasaray hoca değiştiremez. Tazminatı çok yüksek ve Ünal Aysal'ın Prandelli'ye çok büyük sözler verdiği söyleniyor. İşin içinden çıkamayınca kaçtı zaten.

• Bugün Abdurrahim Albayrak göndermek istiyorum ama para yok dedi şok oldum. Prandelli'nin bittiği andır ya bunu nasıl söyledi. Bu adamdan nasıl verim beklersin ki daha.

• Galatasaray

0|0
    0|0
  • Beşiktaş çok yoğun bir fikstüre giriyor. Üç günde bir maç yapacağız. Bu fikstürden minimum kayıpla çıkarsak lig sonuna kadar Fenerbahçe ile bu yarış devam eder.

0|0
    0|0
  • 2-3 sezon daha fenerbahçe bırakmaz

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • galatasaraylıyım ama trabzonspor şampiyon olacak. ayrıca seçeneklerde trabzonsporun olmaması ne iş?

0|0
    0|0
  • Bkj iyi top oynuyo * lig uzun belli olmaz

0|0
    0|0
  • Beşiktaş olacak inşallah :D

0|0
    0|0
  • Besiktas.

0|0
    0|0
Yükleniyor...