18 yaşındayım profosyonel koşucu olmak istiyorum olabilir miyim?

Arkadaslar kucuklugumden beri kosucu olmak istemisimdir ama okul sartlari yuzunden olamadim. Bugun beden dersinde normal kosarken beden hocasi kosmamai begenmis bir kac tane teknik falan kullanmisim egitim alip almadigimi sordu bende almadigim icin hayir dedim o da o zaman dogustan yeteneğin var dedi. Bendr kosucu olabilir miyim dedim olamazsın fazla buyuksun gibi bisey dedi. Sizce olabilir miyim internette ariyorum bulamıyorum agliycam nerdeysr lutfeb yardimci olun

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• yani çok zor birşey ama belki olabilirsin alman futbolcu klose de bu yaşlarda başlamış ve addam şu anda dünya kupası tarihinin en çok gol atan adamı çok umutlanma ama içinde kalmasın bir dene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu yaştan sonra zor ama yinede iyi bir araştır derim

0|0
    0|0
  • 24 yaşımdayım futbolcu olmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Hayallerinin peşinden koş ifadesi tam sana göre. :) Bence kendine güveniyorsan bunun için gerekli yerleri araştır ve oralara danış.

0|0
    0|0
  • Bendr kosucuyum benimde zamanım gecti ama dediği gibi gartlaşmışsın sen en iyisi dağcı-düz tırmanışcı ol senin icin faydalı olur

0|0
    0|0
  • olamazsın tabisi canısı

0|0
    0|0
    • Of valla agliycam bildiğin en buyuk hayalim

• yaa başka haobilere yönel kariyer sahibi ol yoldada koşarsın illaki haberlerde görünmek istiyorsun.

• Alt yapı lazımdı daha erken başlaman ama Allah'ın işi belli olmaz inşallah olursun

0|0
    0|0
  • Olman zor ama imkansiz degil calis cok calis imkansuz degil tabi cok calis

0|0
    0|0
  • professionel olman çok zor.
    senin gibi kimler kimler var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...