Hakkınızın yendiği, emeğinizin boşa gittiğini gördüğünüz an tepkiniz ne olur?

Böyle bir durumda, kalmakmı yoksa gitmekmi çaredir.. Siz hangisini tercih edersiniz?

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• Asla ve asla gitmem gitmek acizliktir!İnsanlar haksızlık ediyor emeğe saygı göstermiyorlar ise sonuna kadar direnirim sonunda ne olursa olsun umurumda olmaz hiç hayatta en nefret ettiğim bir insanın hakkını yemek ve emeğe saygı göstermemek!Böyle kişi ve kişilerle bu yaşıma kadar sürekli mücadele ettim yeri geldi dışlandım,terslendim,suçlandım ama kesinlikle vazgeçmedim ve vazgeçmeyeceğimde!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Emeğimi boşa çıkarana saldırırdım önceden olsaydı.Ama şimdi hiç kaale almaz,bidahada hiç bişeyi emek harcayarak yapmam ;)

1|0
    0|0
  • hakkımı ararım ancak hakkımı genelde vermezler bundan dolayı hakkım haram olsun derim ancak bu da yeterli gelmiyor o kadar çok çevremde yiyici var ki allah da yetişemiyor.öldükten sonra

rahat yaşayacağım garanti bu kesin o yüzden rahatım

bol bol hak yedirmemeye çalışıyorum fazla kafa da yormuyorum hayatımı yaşıyorum :)

1|0
    0|0
  • genelde kaçarım

1|0
    0|0
  • Elimden geldiğince hakkımın yendiğini anlatmaya çalışır başarısız olduğum anda beyaz bayrağı çeker giderim

2|0
    0|0
  • Haksızlığın karşısında susmamak en iyisidir ve hakkını aramak gerekir. Özellikle en nefret ettiğim şeylerden biridir. Gerekirse yakarım bu gezegeni. :)

1|0
    0|0
  • not alırım hemen harekete geçmem yeri ve zamanını beklerim yeri ve zamanı gelince tek tek defterimi açarım tek tek hesabı alırım

1|0
    0|0
  • Hakkımızda hayırlısı olsun.

1|0
    0|0
  • önce neden böyle oldu die düşünürüm bi sonuç bulamazsam sorunun benden değil başkasından kaynaklandığını düşünürüm ve tepkim korkunç olur :D

1|0
    0|0
  • aşk mı para mı gibi olmuş :D

melda kuyucu yorumlamış, gayet de başarılı :D

link

1|0
    0|0
  • Ufak şeyler için kılımı kıpırdatmam, mesele büyükse kanımın son damlasına kadar savaşırım, yine de hakkımı alamıyorsam orada durmam.

1|0
    0|0
  • sonuna kadar mücadele etmek bence.

1|0
    0|0
  • gitmek tabi ki beni aşağılayıp dışlayanların arasında niye kalıyım.

0|0
    0|0
  • önce hakkımı alırım sonra onun hakkını alırım sonra giderim

1|0
    0|0
  • Hakkı aramak haktır, ancak hakkını helal edip, çekip gitmek en büyük ahlaktır...

1|0
    0|0
  • kaldığın yerde demokrasinin kılıcını indiremiyorsan gitmek gerekir

1|0
    0|0
    • Haklısın meydanı onlara bırakmak en mantıklısı..

• Ben herşeyden vazgeçtim zaten, tadı kaçtı yeterince.. Bahsettiğin konuyla çok sıkıntılar yaşadım bu yüzden gittim hatta, ama bazı şeyler de var ki.. Her neyse..

• ben de takmıyorum umrumda mı sanıyorlar kırmızı ya da xper. ben onlar gibi yüzsüzmüyüm 7 kere atılıp 8 kere geleceğim. veririm cevaplarını otururlar atılırsam da giderim gelmem burda saçma salak konuşsunlar.

• hakkımı alana kadar gitmem

1|0
    0|0
  • Tecavüze uğrasam o kadar koymazz...

1|0
    0|0
  • Eden buluyo be kalmam tabi ama bigün mutlaka can yakarım

1|0
    0|0
  • Mantıklı olanı yaparım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Uzulurum. Hakkimin yendigi , emeklerimin bosa gittigini gordugum anda orasini terk etmeye karar veririm . Cunku orda kalmakla kendimi uzmeye devam ederim ve bos yere umutlanip hakkimin odenecegini dusunmektense ayrilmak en dogru karar olur.

1|0
    0|0
  • allaha havale et yada intikam al hangisini istiyorsan o olsun

1|1
    0|0
  • Duruma göre değişir ama kalıp çamurlaşabilirim:)

1|0
    0|0
  • görmemiş olayım.

savaş alanı yaratırım.

1|0
    0|0
  • durup biraz beklemeyi

1|0
    0|0
  • Dağıtırım ortamı..

1|0
    0|0
  • kalıp sonuna kadar savaşırım

1|0
    0|0
  • O sinirle bunu düşünemem

1|0
    0|0
  • hakkımı yiyene göre davranırdım ama gitmek yanlış şeyler yapmaktan iyidir...

1|0
    0|0
  • kalmazsak gideriz, eğer gidersek te kalmamış oluruz

ama emeğimin boşa gittiğini anladığımda hiç bir tepki vermem

1|0
    0|0
Yükleniyor...