Kesin çözümlü uyku ilacı önerir misiniz?

10 gün uyanmamak isterdim ama yapıcak bir şey yok reçetesiz satılan uyku ilacı arıyorum ama iyi olsun

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• zanax var en etkili, ama o da reçeteli ya.. ondan başkada bulman zor ne yazıkki :(

0|0
    0|0
    • oha o sinir hapı delirdin mi hemde en kuvvetli sinir hapı.

• bulursam sana da göndericem söz:) beraber gezeriz sokakta:)))

• ramazanda alkol almak olmaz, e uyuşturucuda bana göre değil diye düşünenler için zanax 1 numara hehe :D yakında sokaklarda köşe başlarında satılmaya başlarsa şaşırmamak lazım :))

Erkekler Ne Diyor 14

• Uyku sorunun varsa uyku bozuklukları merkezine gidip sorununun bulunması lazım.İlaç geçici çözüm olur.Hem de zararlı bile olabilir bilinçsiz ilaç kullanman.

0|0
    0|0
  • prakten şurubu...

0|0
    0|0
  • muskat

0|0
    0|0
  • 10 gün uyutcak bişey yok. nerde yaşıyon sen. 1 gece hiç uyuma ertesi gün hep uyu.

0|0
    0|0
  • cübbelinin dediği gibi KURAN oku nasılsa uykun gelir ama illa ilaç istersen laroxl falan alma alışkanlık yapar alerji ilacı içebilirsin avil olabilir birde atarax var ama pek tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • laroxl ucuz 4 tl yanılmıyorsam.akşamları yatarken bitane iç,bu seferde uyumaktan kemiklerin ağrıyacak.

0|0
    0|0
  • Hiç gerek yok...Yarım kilo yoğurt al. Süzme balla karıştırıp ye...Karanlık bir odada gözlerini kapat ,sadece siyah bir boşluk, mağara düşün...Hiç ışık yok...10 dak içinde uyuyorsun..Dene gör..

0|0
    0|0
  • unisom tablet.

0|0
    0|0
  • Ateşli bir seks yap ssbahakadar

0|0
    0|0
  • İçki varilinin içine düş, bi 15 gün filan sarhoş gezersin heralde :))

0|0
    0|0
  • bira

0|0
    0|0
  • neden 10 gun :D

0|0
    0|0
  • Çok sağlam yumruk atarım...

0|0
    0|0
  • laroxl al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kahveyle kolayı karıştır iç.bazı insanlarda yan etki olarak miğde bulantısı yaşatsada bende hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • koyun say,olmadı yünlerini kes,olmadı ahırı temizle.. illaki uykun gelir yor kendini yorgun düş..

0|0
    0|0
  • nıye kı ?

0|0
    0|0
  • laroxyl al. 10 gün kafa kıyak ;)

0|0
    0|0
  • ilaç değilde bi yöntem biliyorum beyaz bi duvar düşün veya siyah ortasındaki de düşündüğün rengin karşıtı oolsun 12 saniyede uyuabiliyosun böyle

0|0
    0|0
  • uyuyamayanlara önerim guatr testi yaptırsınlar uykusuzluk problemi yapıyor

0|0
    0|0
  • Manavdan domates mi alıyorsun? İyisinden olsun diyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...