Anne ve babanızın yanında yaşarken 23 yaşını geçmiş iş bulamamış biri olarak evde istenmiyorsanız ne yapardınız?

anne ve babanızın yanında yaşarken 23 yaşını geçmiş iş bulamamış biri olarak evde istenmiyor olsaydınız neler yapardınız?

Güncellemeler:
ne kadar rahatsız edici bir duygu olduğunu bilemezsiniz sanırım en iyisi basitte olsa bir iş bulmak çok teşekkür ederim cevaplarınız için..

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle kazancı ne olursa olsun acilen iyi kötü bir iş bulurdum.. ben okula keyfi olarak ara verdiğim zaman ailem de maddi anlamda başımın çaresine bakmamı istemişti.. diploma yok okuma isteği yok haliyle işte yoktu.. sonunda buldum ama.. 7 ay çalıştıktan sonra okula devam ettim yine.. hayatımda o 1 yıl dışında ne işle ilgili ne maddi ne okulla ilgili bir zorluk yaşamadım.. sanırım üni mezunusun ve iş arıyorsun.. ilk iş hayatına giriş çok zor bir süreç sana tavsiyem açken yemeğe saldırdığın gibi saldır.. iş hayatı acımasız çünkü...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• evet iş bulmak zor, çok rahatsız edici bir ruh halidir bilirim. iş var ama doğru düzgün iş yok diyebilirsin ailene. bir iki ay sırf iş olsun diye girip sürünüp sonra paranı da alamayıp çıkacağına doğru düzgün bir ilan beklemek daha mantıklı. ama illa evden uzaklaşmak istiyorum dersen bir kursa yazılabilirsin, belediyelerin ücretsiz kursları da var.

0|0
    0|0
  • bilerek mi bulamıyosun memleketin hali ortada...

0|1
    0|0
  • kapıyı çek git, kendi ayaklarının üzerinde durmalısın artık

0|0
    0|0
  • 26 yaşına kadar çalışmadım bana birşey demediler.ama şimdi bir kız ise bu çalışmayan hiçbirşey dememeleri lazım eğerki öz anne ve baba ise.üvey olma ihtimalini düşünmek bile istemiyorum.birde çalışma şartları ile göre değişir.mesela 6 senedir istanbuldayım burda iş bulmak kolay.ama bizim ilçede iken hiç bulamadım.hep geçici işlerde çalıştım.

0|0
    0|0
  • belkide katkıda bulunamadığın için bunu kendin düşünüyorsundur,dile getirildimi bu konu,pat diye yüzüne söylendimi ki?

0|0
    0|0
  • sana öyle geliyor bence, kendini kasıyorsun gibime geliyor,

0|0
    0|0
  • 1 ) evde istenilen biri olmaya calisirdim ailem sonucta

2 ) mutlu olabilecegim bir ev kurmak icin calismalara baslardim...)

0|0
    0|0
  • 25 yaşında iş buldum, istemediklerini anladığım zamandan sonra sevmemeye ve konuşmamaya başladım, işe girdikten sonra herşey sütliman oldu ama ben yine de fazla üstlerine düşmüyorum

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun ailenle konuşmayı dene istersen senin elinde olan bi durum değil ayrıca iş bulup bulamaman umarım anlayış gösterirler

0|0
    0|0
  • istenmediğim yerde durmam.

0|0
    0|0
  • Öyle bi aile hiç tanımadığım için yorumsuz... Hangi ana baba evladı çalışmıyor diye istememezlik yapar ki oluyosa eğer evlen gitsin...

0|0
    0|0
  • koca bulurdum:)

0|0
    0|0
  • istemesinler ne yapim atsın yiyosa soyunu kim devam ettirecek

0|1
    0|0
  • Evde istenmediğin senin uydurman..Her işe burun kıvırma bir işe gir çalış..Arayana iş çok..

1|0
    0|0
  • Evlen kurtul yediğin önünde yemediğin arkanda

0|0
    0|0
  • Ben senin yerinde olsam,

Ufak ufak uzarım durmam,

Pılımı pırtımı, toplar giderim :)

0|0
    0|0
  • alttaki yoruma katılıyorum soy adımın tek çüküyüm

0|0
    0|0
    • yalnız bende ondan yok soy ile ilgili bişi taktıklarınıda düşünmüyorum

• kız evladına iyi davranmak lazım yarın bigün yaşlandıklarında anlarlar değerini sen düşünme bak iş bul bişeyler çalış yarın bigünde evlenir gidersin zaten.

• 20 yaşı da çektim gittim

0|0
    0|0
  • iş bul bırak onları

(istersen bize gel :D)

0|0
    0|0
  • çeker giderdim, gittim.

0|0
    0|0
  • Hoş geldin aramıza

0|0
    0|0
  • evden ayılrırdım

0|0
    0|0
  • Beni istemeyini ben hiç istemem hesabı s*ktiri çekerdim.

0|0
    0|0
  • Hickimse de o yasta evlenecek kadar salak degil :) gidip calısırdım onların suratına bile bakmazdım :) yaslanınca ne bok yerse yesinler :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• anne babada bunu yapıyor sonra kızlar kötü yola düştümü orspu oluyo allah yar ve yardımcın olsun umarım en kısa zaman iyi maaslı bi iş bulursun ve o evden kurtulursun evlenmek gibi bi hata yapma... evleneceğin adamı iyice tanımadan evlenme bide ordan darbe alma

1|3
    0|0
  • Onlar anne baba olduklarından eminler mi? Cesur ol ve garsonluk bile yapsan ben buyum diye bil.Toparlan ve kendine ait bir evin olsun..Ama hiç bir zaman onların sana yaptığı saygısızlığı sen onlara yapma.Çünkü sen onlardan daha özel daha değerlisin.Sırf bunu sorman bile incinmiş olduğunun göstergesi Ve yaparmıyım deme yap ve onları şaşırt!

0|0
    0|0
  • üzüldüm senin adına, bunalım yapma , kulaklarını tıka , hayatına bak . İyi bir iş bulana kadar basit işlere yok deme , çalış ve birikim yap

0|0
    0|0
  • Hemen kendi kayatımı kurmaya başlardım.

0|0
    0|0
  • Kaale almam.

0|0
    0|0
  • herhangi bir iş bulur çalışırdım o sırada hala iş aramaya devam ederdim. boş boş evde oturmazdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...