Erkekler sporcuyumda anlamadm bırsy farkına vardm ama resimdeki gibi popo sıkı gibi dik kızları etkılenıyorsunuzya?

resımdekı kız asık degıl asık olmadın ama hoşlantı gıbı onunla sevgılı olmak ıstıyorsunuz cunku kız güzel fızıgı güzel dıye sevgılı olmak ıstıyorsunuz oylede oluyormu yanı.. asık degılde onun vucudun falan etkılenmek gıbı olunca sevgılı falan ıstersınız oluyormu oyle

Güncellemeler:
http://hizliresim.com/voO3vm resımdekı gıbı..

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkcası vucüdündan çok karakteri etkiler beni ve tabiki Galatasaraylı olması

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Vala ne dedin Bisi anlamadimda bu popo küçük güzel duruyor ama güzel çekildiği için yoksa küçük az daha etli isterim

0|0
    0|0
  • Resim nerde?

0|0
    0|0
  • isterler tabi :)))

0|0
    0|0
  • yazdıklarından bısey anlamk zor ama resımdekınden bahsedıyosan ask gerekmez bence fena cıkarım ben bu kızla :)

0|0
    0|0
    • Neden aşk gerekmez sevgılı olarakmı düşünrdun bır kız oalrak vucudun falan guzel olunca hoslantı gıbı olunca sevgılı ıstersın öylemi

• ask sevgı zamanla olur o kadar guzel fızıklı bır kızı kacırmak hıc olmaz bence

• Merak ettim türkmüsün türkçen kötü geldi baya yabancı ülkedemi yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • aşk yok seks var bu dönemde tabi onu isterler

0|0
    0|0
  • Evet sen vucudunun hatlarını gosterirsen tabi ki ister :)

0|0
    0|0
  • O popo icin ne ask nede sevgi lazim

0|0
    0|0
    • Aşık olmak bırkere olurlar cogu öyle.. sevgide herzaman vardır askta herzaman vardır. ben bırkere asık oldum ıkıncı asık olmak yok dusunmuyrm.. ama gorunce duyunce hoslanmak gıbı olablıyor sevgı gostermek sevgı gosteren olablıyor ve mutlu hzurlu oluyor ınsan yanı bunlarda oluyor ;)

• Resim yok bende yokum leyn

0|0
    0|0
    • İşte benım neredeyse öyle kalcam ama spor yapmak sevıyorum bırakamıyorum cıdden.. bırakmamda.. acaba oyle mı etkılendı benden anlamadmki

• Olabilir bende sporcuyum da birakilmiyor ama oyle etkilense tavirlarindan anlasilir

• sazanlar atlar buraya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...