Ölmeden ölmeyi hiç denediniz mi?

bu soru herkeze gelsin...herkezin bir yakını vefat etmiştir ,veya bir cenaze merasimine katılmış olabilir yada bir cenaze arabasını görmüş olabilirsiniz .o anda hiç ölümü düşündünüzmü,neler hissettiniz,hissiyatınız nekadar devametti ve hayatınızda değişiklikler oldumu?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• kanserin eşiğinden dönmeden önce düşünmüştüm bunalıma girmiştim.sözlerle anlatılamayacak derecede çok şey yaşadım ama artık aklıma ölümü getirmek istemiyorum.nasıl olsa bir gün gelecek.aklımıza getirsek de getirmesek de,beklesek de beklemesek de ölüm gelecek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olum elbette her an aklımda.ona gore hareket edıyorum.baslıga gelınce olmek ıstemedım her ne kadar acı ceksem uzulsemde aklımdan bu tur saçmalıkları getırmedım Allah ın verdıgı canı Allah alır.

0|0
    0|0
    • yanlış anladınız ben intihardan bahsetmadim.ölmeden ölmek derken ölmeden birgün öleceğini düşünmek yani hayalinikurmak.sonrasında girdiğiniz ruh halinizi sormuştum.yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.

• ıcerık farklı baslık farklı dıyorum bende anlayamadım:) keyfım yerındeyken bu tur seylerı anlatıp ıcımızı karatmayalım:)

Erkekler Ne Diyor 1

• içimde ölen bir taraf var zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...