Komik sözler paylaşanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Herkesin eski pantolonunda para çıkar. Benimkinden de; sertleşmiş peçeteyle çekirdek

Arkadaşlar böyle paylaşım yapanlar hakkında ne düşünürsünüz. Komik sözler paylaşanlar hakkında falan. Bunlara biraz daha örnek vereyim mesela

Her aldığım kıyafete 'iyi günlerde kullanın' diyorlar. Allah korusun kötü bir günüm olsa giyecek tek bir kıyafetim yok.

Rexona 48 saate kadar etkiliyse neden reklamda her gün Rexona kullanın diyolar? Allahım çok zekiyim :(

Hani salakça mı gelir yoksa beğenmiş paylaşmış mı dersiniz. :)

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ayakkabı,ayağınızda eskisin,niye eskisin eskiyen ayakkabıyı banamı satıyorsunuz şimdi?

Kıyafette güle güle kullanın,ben hiç o kıyafeti giyenlerin kahkahayla dolaştığını görmedim,giydim ama içimde bir gram gülümseme yok geri alın şunu!

Evli çiftlere yatak satan adam,güle güle kullanın dese o cinsellikten ne beklersin şimdi((

3|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ukala sempatil şey seni :)

1|0
    1|0
  • Arabam 60 model arabam 60 model yokusları cıkmıyor yokusları cıkmıyor.

0|0
    0|0
  • reklamı yapıştır:):):):)

0|0
    0|0
  • bunu paylaşan arkadaş kimse tam benim kafadan valla iyi anlaşırdık herhalde

benim ceplerde de peçete çekirdek var çılgın hafif çatlak biri ama yaşam dolu anlaşıldı :):)

0|0
    1|0
  • salakça geliyo ama paylaşsın eğleniyoruz

0|0
    1|0
    • Benimde böyle paylaşımlar hoşuma gidio millet salak der falan diye paylaşmıyorm .d Ama paylşmk istiyorm

• benm uydurduğm söz değil ki ama sayfalardan bulunmş bişey :D

• olsun :d malzeme olur yani, kim yazdıysa yazdı

• bu enerji nerden geliyo derim

1|0
    0|0
  • bilmiyorum ama sen sağlam bi kafa yaşıyosun şuan belli

0|0
    1|0
  • salakca bence

0|0
    0|0
  • çok boşsun.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• pozitif işte ne güzel

1|0
    0|0
    • Dimi bende öyle düşünüyorm :D

• insanlar mizahi yaklaşamadığına yansın boşver onları kafana göre senin hoşuna gittiyse başkalarının ne düşündüğü önemli değil

• haklısın canım :D

• "acaba serdar ortaç şarkıları ingilizce yazıyor da türkçeye çevirince manasını mı yitiriyor ?"

kabul et bu güzeldi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...