Potanın Perilerini ve Filenin Sultanlarını tebrik etmek lazım değil mi? Çok iyi temsil ettiler bizi.

Yazık oldu emeğimizin karşılığını alamadık;ama son saniyeye kadar pes etmeyen Potanın Perileri ve Filenin Sultanları gönlümüzdesiniz çok güzel temsil ettiniz bizi tebrikler harikasınız.

Güncellemeler:
Haklısınız tüm Türk sporcuları tebrik etmek lazım ben en çok onları takip ettiğim için öyle yazdım ama hepsi bizim gururumuz yanlış anlaşıldım kusura bakmayın.
Ya birinci ya sonuncusun bizim memlekette. Arası yok.Nasıl bir emektir, azimdir, disiplin ve yalnızlık ve hiçbir karşılık beklememektir.Kalkıp yıllar boyu emek vermiş antrenörler, çalışan yarışan Olimpiyatlara kadar gitmiş o insanlar ne hisseder bi düşündünüz mü yazıp çizerken?

Yazıktır.Birincilik sonunculuk meselesini ağzına almak için ilk önce bunları iyice bi düşünüp kendimizi onlarına yerine koymamız gerek.Daha çok işimiz var çalışmaya devam tüm sporcularımızla gurur duyuyorum.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• bizi sadece potanın perileriyle filenin sultanlarımı temsil etti, olimpiyatlara katılan her sporcuyu tebrik etmek lazım ( bu yalancıktan tebrik) esas tebriki hakeden tek bir sporcumuz var şimdilik oda Rıza Kayaalp (bu da gerçek tebrik ) .

4|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Olimpiyatlardaki spiker gibisin, sonuncu oluyoruz ona bile " ülkemizi güzel temsil etti" diyor. neyin temsili bu? madalya nerde? yine hüsran.

5|3
    1|2
    • O kadar kolay topla mahalleden kızları götür olimpiyatlara.

• bütün maçları izledim.

• peki tamam herkesin bakış açısı farklı haklısın bi şey diyemem sonuç hüsran doğru ama her şeyinde madalyadan ibaret olduğunu düşünmüyorum sadece yazık oldu.

• açıkça söylemek gerekirse rusayanın yendiğine sevindim, illa sevinmek için türkiyenin mi yenmesi gerekir, bende her modern taarftar gibi rakibimi de desdekledim

2|1
    2|1
  • Temsil etmeleri anlamsız. Kalıcı etki ( madalya) bırakmaları gerek. Sen bir çinli gibi olamayıp daha altın madalya alamayıpta 1 bronz ( rıza kayaalp) madalyaya seviniyorsan yuhhh . Neleri eksik anlamıyorum.

1|1
    1|1
  • peri nedir ya 42 numara ayakkabı giyen peri mi olurmuş :D

4|2
    1|3
  • Bi tek bizde var bu potanın perisi onun melegi bunun sultanı oraya cıkıyosan essek gibi temsil etcen para alıyosun

4|2
    1|2
  • Tebrik etmeyi hak edenler var hak etmeyenler var. Gidenlerin hepsi bu ülke federasyonlarından maaş ve full hak sahibiler(kulüplerinden aldıkları hariç) Neyin karşılıgını verdıler koca bir hiççç.Antreman dıyorsunuz beş parasız antreman yapanlar tebrk edılmelı bronz sahıbı rıza gibi. Bide unutmayın ezbere martaval anlatmıyorum bende profesyonel sporcuyum ve bildiğim var da söylüyorrum.Daha çok şey var anlatacak ama boşverin. Zaten söylemek istedıklerıme en güzel örnek Derya Büyükuncu anlayan anlasın artık.

1|0
    0|1
  • O bayrağı olimpiyat ateşinin yanında görmek bile ayrı bir duygu. Başarıyı övmek kolay olanı ama mücadeleleri için onlarla gurur duyuyoruz.

1|0
    0|0
  • Gönüllerin şampiyonu:)

1|0
    0|1
  • 6 numaralı kıza helal olsun

1|0
    0|1
  • sultanları değil ama perileri çok beğendim bu turu geçsek final garantiydi çünkü yendiğimiz takınmlarla karşılacaktık yarı finalde

1|0
    0|1
  • daha ileri gidebilirlerdi . ama şu da var dökülen önce sporcu varken onları suçlamamalı

0|0
    0|1
  • Periler, sultanları sevmem.

1|0
    0|1
  • tebrik ettim

0|0
    0|0
  • tebrikleeeer

0|0
    0|0
  • madalya alamadılar kı

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Yalnız su reklama bayılıyorum harika gurur veriyor :) link

1|0
    1|4
    • kesinlikle ya maç son anda gitti ya yazık oldu çok duygulandım ben ya bi o kadar da gururlandım bu kadar iyiyiz diye

• evet aynen katılıyorum sana ben maçın son anına kadar bekledim iyi bi şey olmasını ama yazık oldu hak etmediler bunu sağlık olsun napalım:)

• evet tabiki, bizi olimpiyatlarda temsil eden bütün sporcularımızı tebrik etmeliyiz ve ediyoruz ki voleybolcu ve basketbolcu bayanlarımızın henüz ilk katılışları daha iyileri de olcak inş... ama ben özellikle potanın perilerini tebrk etmek istiyorum bugün ellerinden kaçırdılar yarı finali...

1|0
    1|4
    • evet süperlerdi kesinlikle gurur duymak tebrik etmek lazım madalya getiremediler olsun belki önemli olan şey madalyaydı ama bize bu yaşattıkları gurur paha biçilemez güzellikte

• katılıyorum :)

• Işıl Alben, kızım evlen nan benle <3

1|0
    0|2
Yükleniyor...