Bugün yaşadıklarım süperdi!

Bu Gün Bir Kızla Netde arkadaş olduk sora ben kiza aşık oldum ve bunu ona söyledim oysa bana ben seni arkadaş gibi seviyorum dedi sonra ben ona ben seni arkadaş gibi sevmiyorum dedim sora hm... dedi ve dedim ki biraz düşün düşündü ve tamam sevgiliyiz dedi sabahdan beridir Kamerayı açıp sadece bir birmize bakiyoruz ama konuşmuyoruz sözlermizi mesajla yazıyoruz sizce bu gün yaşadıklarımda bi anormallik var mi ?

Güncellemeler:
ya adam akıllı cevap verin yada vermeyin kardeşim cevap mevap
basın gidin lan burdan vermeyin cevap hadi

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Yine de gerçek görüntü internetteki gibi olmuyor.Yürüyüşü tavrı felan farklı olabiliyor .Kendini çok kaptırmamanı tavsiye ederim ,çünkü 1 günde sana kamera açabiliyorsa diğerlerine de açabilir.Ha güvenilir felan diyebilirsin .emin ol birini netten tanıyamazsın ,

kendini çok kaptırma derim çünkü her şey olabilir ,gerçek hayatta tanı ve interneti kes o saatten sonra.hala duyguların devam ediyorsa işte o zaman doğru kararı verirsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Güldüm. Bugün arkadaş oldunuz. Sen ona bi kaç saatte aşık oldun, o da seni bi kaç saatte arkadaş olarak sevdi. Sonra çıkmaya başladınız.

Ahh bu gençler çok hızlı :(((

2|0
    0|1
  • ya işletiliyorsun yada kız baya bir boşta kalmış artık önüme kim çıkarsa hesabı ;) çünkü kız milleti hemen öyle teklifleri kabul etmez hele birde netteyse.. gözünü aç derim. adam akıllı cevap bekleme burdan bence eğer bir soru sorduysan eleştirilere göz yumacaksın :)

0|0
    0|1
  • "Bu Gün Bir Kızla Netde arkadaş olduk sora ben kiza aşık oldum"

:)))

2|0
    0|1
  • yoo ergen işleri

0|0
    0|1
  • hmm gercekten süpermis..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sürekli aynı görüntü varsa seni işletiyorlar.

0|0
    0|1
    • videolu görüntü

• Sürekli aynı video gösteriliyorsa ve kız hala üzerini değişediyse ya çok pis ya da seni işletiyorlar. Sıcaklarda terlenir ben bile 3 penye değiştim.

• yok işletmek söz konusu degil

• anormallik var tabi internetten manitacılık olmaz:)))

0|0
    0|1
  • Orta sonda yaşadığım 1 günlük şeye benziyor. :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...