En tuhaf dejavunuz nasıldı?

Ben başlayım, 8 ay önce bir firmada iç mimarlık yaparken rezidansın balo salonunda ölçü almaya gitmiştik ve ben bar bölümüne doğru yaklaşırken

'''''''

birden çok ufakken rüyamda annemin beni bir yere götürdüğünü ve götürdüğü yerde birçok insan vardı beyaz giyinmiştim ve bar gibi bir yere yaklaşıyordum.

Bar aynıydı, üstümdeki aynıydı, tam da rüyamdaki acıya benzer bir acıyla yaklaşmıştım bara. Bilmiyorum o gün hayatımın en tuhaf günüydü. Çünkü ortam bile hatırladığım kadarıyla hemen hemen aynıydı..

O gün tuhaftı gerçekten :) Bu arada rüyamda annem arkadan beni çağırıyordu ve rüyamdan uyanıyordum.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ya ben en çok ramazanda yemek yerken dejavu yaşıyorum :D örneğin hiç unutmam bir gün annem mis gibi mercimek çorbası yapmış ben onu afiyetle yerken içinde bir susam tanesi gördüm veeeeeee kafam birden durdu kendi kendime dedim ki ben bu anı bir kere daha yaşamıştım hatta aynı şeyler yine konuşuluyordu masada aynı yemekler vardı 1 dk durdum ve sonra annemin kızım hadi çorban soğudu demesiyle tekrar yemeye devam ettim ama çok çok enteresan bir şeydi :D kahretsin ki bu aralar o mükemmel boşluğu hiç yaşayamıyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya aslında şuanda tam oalrak hatırlamıyorum ama bu bana çok oluyor ve o an ne düşünüyorsam yine onu düşünüyorken buluyorum kendimi çok garip bir duygu ya.

0|0
    0|0
  • bende öyle değilde yani rüyada gördüğüm şey değilde sanki bir olay başıma geldiği zaman aa diyorum ben bu olayı daha önce yaşamıştım..

mesela geçen arkadaşımla otururken bir şeyden bahsediyorduk birden kavga çıktı cama çıktık ve sonra dedimki vay be ben bu olayı sanki gerçekten yaşadım

0|0
    0|0
    • stephan hawking paralel evren teorisi :)) süper bir his :)

• evet sen seçilmiş kişisn:)

• ihihihh :)

olabilirim ..

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben de sokakta yürürken veya otobüsle yolculuk yaparken göz göze geldigim bazı insanlarla sanki daha önce karşılaşmış hissine kapılıyorum. göz göze geldigimde bazılarıyla ilgili tuhaf senaryolar geliyor gözümün önüne sanki daha önce onunla bişeyler paylaşmışım gibi hissediyorum... tuhaf ama bu hissime bir türlü anlam veremiyorum dejavu da bir yere kadar arkadaş =))

0|0
    0|0
    • stephan hawking in bunla ilgili ilginç bir teorisi var :)

• paralel evren teorisi .. biraz araştırmanı tavsiye ederim kendisi eğer ölmesse teorisini kanıtlayabilceğine çok yakın olduguna inanıyor stephan hawking ;)

• duymuştum ve hatta fringe dizisinde paralel evren olayını işlemişlerdi bile ...

• ben de benzer bişey yaşadım ama hatırlayamıyorum... özellikle bu rüya gerçek muhabbeti... ama küçükken genelde gece rüyamda ne görüyorsam ertesi gün ikindi vakti yaşıyordum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...