Iş başvurusu yaptım, aramıyolar?

iş ilanı tam bana göre, resmen beni arıyolar. ama 1 hafta geçti daha aramadılar, belki bir yakınını almak ister personel müdürü. ne yapmam lazım. onlar aramadan ben mi gitsem ? ?

Güncellemeler:
benden daha uygun biri başvurmuş olamaz bu ilana eminim

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• şirkete göre değişir. oturaklı şirketler ilanı kaldırdıktan 1-2 ay sonra arayabilir. eczacıbaşı beni abartısız 1 yıl sonra aramıştı. dalga mı geçiyorsunuz diye arayasım geldi!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• internet üzerinden yaptysan başvurunu birde karşılıklı gidip konş derim. karşılıklı çok daha etkili olabilyr

0|0
    0|0
    • şu anki genel müdürü eski genel müdüre aratsam çok iyi olur değil mi ? yarın bunu yapmaya çalışıcam

• eğer o kişi yeni müdür karşısında söz hakkına sahipse yap ama daha kötü olabilecek bir durum varsa yapma

• iş başvurusu yaptığın yerin İK umanına ulaş ve cv ile birlikte git daha etkili olur

0|1
    0|0
    • aradım ik müdürünü

başvuruları biriktirdikten sonra değerlendirecez dediler ama yeterli zaman geçti

• aldık biz eleman derlerse çok üzülücem

• ben daha önce ik üzerine bir şirkette çalıştım insanlar hevesli kişileri severler ve iş tanımına uygunsan en azından cv ni alırlar ve bi köşede durur atmazlar ;)

ayrıca kısmetinde varsa zaten seni bulur böyle beklersen daha üzücü olacak değil mi...gerçekten bu işi istiyosan köşene çekilip bekleyemezsin.

• belki istemiyorlardır sizi

0|0
    0|0
  • iş sana göre de bakalım sen onlara göre misin?

eğer istemiyorlarsa seni ne yapsan nafile...firmayı araştırdın mı? daha önce çalışanlar hakkında neler düşünüyor?

0|0
    0|0
    • çok kurumsal köklü bir şirket fazla araştırmaya gerek yok, çalışan bir arkadaşıma sordum güzel dedi

• gitmek olmaz da.. ne yapılır bu durumda pek bilmiyorum açıkcası ama gitmek olmaz yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne alaka ya. Onlar olumsuz olsada arıyorlar zaten. İçin rahat olsun daha kesin bir sonuca ulaşmamışlardır da ondan aramıyorlardır.

0|0
    0|0
  • ara de ki aloo iş başvurusnda ararım dediniz aramadınız acaba başınıza bişey mi geldi merak ettim aradım de.cevap vercekler sana.

0|0
    0|0
  • İnternetteki ilanları reklam amaçlı veriyormuş çoğu büyük firma. Referans, torpil halen çalışıyor maalesef. Olumlu olumsuz dönenler de var ama çoğunluk oralı bile olmuyor umudunuzu kırmak istemem. İK bu şekilde konuşmuştu benimle

0|0
    0|0
  • hep olur

0|0
    0|0
  • bir tek sen mi başvuruyorsun da arasınlar seni umudun az da olsa var

0|0
    0|0
  • Her başvuranı arasalar. Burası türkiye işsizlik oranından haberin var mı üstad.

0|0
    0|0
Yükleniyor...