Birini unutmak.. Bu kadar zor mu olmalı?

Hayatıma neden devam edemiyorum ben? Günde 3 kere hüngür hüngür ağlıyorum. Allah'ım bana güç ver diye yalvarıyorum. Evin her tarafında o var. yatağımda aynamda koltuklarda her köşede. Kocaman bir ayıcık var. bana bakıyor. O almıştı ne yapsam bilemiyorum. numarası t.c si ablasının babasının telefonu ev telefonu hala kayıtlı. Mp4'ümde hala fotolarımız var açıpta silemiyorum Bakamıyorum anılarımız aklıma geliyor ağlıyorum. İçimde tuhaf bir his var. Acaba diyorum hep. Daha 3. gün ayrılığımızın. Ne yaptığını bilmiyorum 3 gündür. face ve twitter kullanmıyoruz. hotmailinde hiç bir şey yok. Bakıyorum ama korkuyorum bakarken. Ya bir şey görürsem diye.. Şimdi ben ne yapmalıyım? Daha hızlı unutmak için? Neden ayrıldığımızı sormayın. geri dön demeyin. ben dönemem ama o dönersede ne yapacağımı bilemem.. Çok zor durumdayım. Bu yaşadığım şey... çok çok acı verici bir şey. Kedim var o almıştı. Düşünün artık 2 yılın anıları falan. her şey onu hatırlatırken... Ben ne yapacağım...

0|0
717

En İyi Erkek Görüşü

• Gerekeni yapacaksin!

Ne gerekiyorsa onu catir catir yapacaksin kendi mutlulugun icin.

Onu seviyormusun ?

Iliskiye senin acindan bakiyoruz bunun cevabi hayirsa ,sen makina degilsin iki senenin aliskanliklari hatiralari icin kendine zaman vermen gerekir bu sure cok kisa bir sure

toparlanman icin ,sen sevmemene ragman geri donerse en basta soyledigim gibi kafanda herseyin acik ne istedigin bilerek kararli olman gerekiyor. burasi acik.

Onu seviyorsan burada daha rahat pozisyondasin eger donerse hersey kolay.Donmezse yapacak bir sey yok

Birsey unutma iliskinin hangi noktasinda olursa ol kontrolu kaybetmemen gerekiyor yoksa daima aci cekersin kendi hayatin ve mutlulugun icin gerekli eylemi gostermek zorundasin ,kendini acz icinde hissetmen ve o sekilde ifadeler kullanman korkunc derece yanlis vucuduna ve duygularina haksizlik etme onlara zaman ver.

Bizim iliskimiz ne olacaksa o karar versinle olmaz efendim gozunu kulagini kapatip kaderine razi bekleyemezsin nedeni SEVGI VEYA SEVGISIZLIK EYLEM GEREKTIRIR ondan.

saygilarimla

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Yat uyu. Uyuya uyuya kendine gelirsin... Ben öyle yapıyorum. En güzel yolu budur.

Düşünme onu. Başka şeyler düşün. Bir hobi bul kendine. Beynini meşgul edecek...

Yine de unutamayacaksın da, zaman geçtikçe azalacak. Zekisin falan diye çok överler de, zeki olanların sorunu da bu... Çok uzun sürede unuturlar... Yıllar gerekir...

1|0
    0|0
  • seninle ciddi anlamda benziyoruz çünkü bende 2 senelik ilişkimden 4 gün önce ayrıldım. geri dönmek istesemde o kabul etmiyor artık, çok hatalar yaptım. resimlere bende bakamıyorum korkuyorum. ama şunu farkettim. eve tıkılı kalırsan daha çok aklına geliyor ve elin daha çok telefona gidiyor. yeni arkadaşlar edin kendine, kendi arkaddaşlarınla buluş gez.. evde durmaa hep bir aktivite içinde ol. hatta eğer o olmasaydı yapacağın bir şey varsa ve ertelediysen onları yapmak için araştırmalara başla.. oyala kendini.. başka türlü aşılmıyor.. arkadaş listeme ekledim seni kabul et, dertleşelim seninle kader ortağı bulmak böyle zamanlarda iyi gelir.. dediklerimi uygula ama.. yoksa çok ağlarsın, bende çok ağladım.. ağlıyorum..

0|0
    0|0
  • Ayrilikta sevdanin bir parcasi. Hayatin en aci gercegi. Eger sevilen gitmisse hicbir zaman senin olmamistir. Geri donusun imkansiz oldugunu dusunuyorsan; onu hatirlatan herseyden kurtulmalisin. Ilk baslar da biraz kanamali olacak ama zamanla yaralar sagilacak. Hersey ondan oncesine donecek. Ben 11 yillik iliskimi unuttum. 2 Yil fazla bir yasanmislik olamaz. Zamanla gecer.

0|0
    0|0
  • geri dönmezsen kendini yiyip bitirirsin

0|0
    0|0
  • o saydıklarının hepsinden kurturmalısın..fotolar hediyeler face tlf numarasıı..ha bunlar her şeyi yoluna koyacak mı hayır ama hızlandıracak..3ay bitkisel hayatta gibi olacaksınn 6.aya kadar acın hep agır olacak ancak takıntı yapmadığın sürece yavas yavas unutacaksın..ama bu acıyı çekesin başka caresi yok

0|0
    0|0
  • ağladım delice elimde boş bi şişe kutladım bu gece başkala kollara sarılmanı.bunları yap arak ve düşünerek onu unutmamak için elinden gelen herşeyi yapıyorsun.bide tersini dene kendini böyle bunalımlara sokarak hayat çekilmez hiç hemde.

0|0
    0|0
  • herşeyini at. Onu gerçek hayatta tekrar görmemeye çalış daha sonra şunu dinle

Make Me Wanna Die

kısacası hareketli şarkılar dinle hertürlü unutursun :D

0|0
    0|0
  • bir aşkı en iyi başka bir aşk toparlar. Onu unutmanın en kısa yolu yeni birine aşık olman.

0|0
    0|0
    • Suçluluk duyuyorum başkalarıyla konuşunca bile.. Ayrıca bu acıdan sonra aşık olabileceğimi sanmam

• Her zaman öyle olur. Hiç aşık olmayacağımızı zannederiz ama aşık olduğumuzda ise bakmışsın eski acılarımızı unutmuşuz, herşey geçip gitmiş... Suçluluk duyman senin sadekatini gösteriri bu iyi bir şey fakat önündeki aşklara engel olmamalı.

• irade meselesi unutmak yada asla hatrlamamak.. başaran nasıl başarıyor?

0|0
    0|0
  • ben 7 sene bekledım olmadı son bır yılda oyle seyler oldu kı sankı o hıc olamamıs gıbı yasamaya basladım...

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi söker başka ugraşlar bul başka insanlarla konuş evde durma çünkü aynılarını bende yaşıyorum

0|0
    0|0
  • Güçlü olacaksın. Kendini ziyan etmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • Ben günde 20 kere ağlıyorum ben napıyım ?

0|0
    0|0
  • unutmak zordur .tek ilacı zamandır

0|0
    0|0
  • Unutamayacaksın Sadece alışacaksın.

0|0
    0|0
    • Bu ne demek? Yine ağlıcam mı ? bir daha aşık olamayacak mıyım ? ne demek bu ?

• aslında cok kolay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• iki yılın birikitintisini zaten bir kalemde silip atamazsın.Bir ay iki ay değil sonuçta zor olucak yaşayan birisi olarak sana acı gerçekleri söylemek zorundayım :( Allah bir kapıyı kapatır daha güzel kapılar açar sen bile inanamazsın. Aslında herkes hayatında bunu bir kere dahi olsa yaşamıştır çok sevmiştir yada ayrılmtır ama kimse ölmemiştir ve öldürmeyen şey güçlendirir..unutmak için herşeyi atman lazım onunla ilgili herşeyi yak. yeni dönem aç hayatına güçlü bir kız ol ki nasıl birisini kaybettiğine üzülsün asla mesaj atma kendisi merak edecek zaten. her katil merak eder kurbanının yaşayıp yaşamadığını asla gururundan taviz verme...

GÜÇLÜ OLLL!

0|0
    0|0
  • Bir arkadasini, hatta en iyi arkadasini yanina cagir. Ona bunlari ayni sekilde anlat. O senin yanindayken kendini daha cesur hissediceksin eminim buna:). Ve ona deki, ( Emel ) bu eski sevgilimden kalan hatiralari benim yerime atsana. Herseyi silmelisin, artik eskisi eskide birakmanin tam zamani. Kendini toparlicaksin , sana inaniyorum ben. Simdi derin bir nefes al, ve arkadasini ara, hadi durma :). Zamanla o cocuguda unutucaksin! Ben hep nediyorum biliyormusun ? Giden gitmistir, gittigi gün bitmistir, gideni Ben degil, giden Beni kaybetmistir diye. <3 Hem agla, agla acilirsin, icine sakin atma. Ama unutmaki hersey gecici bu dünyada. Simdi inanmayabilirsin, ama bana bir-iki sene sonra hak vericeksin birtanem.

0|0
    0|0
    • asık olan icin bu dediklerin hikaye gercekten asık olanlar icin

• Ben istedigim kadar seveyim, o beni sevmiyorsa, zaman ile elbet gecicek hersey ? Ilk zamanlari gercek asik olan icin tabikide dediklerim basit ve hikaye gibi gelir, ama cabalamadan birseye ulasamaz insan. Senin demek istedigini cok iyi biliyorum.

• iki tarafta geri donmeyi dusunmuyorsa, tekrar bir araya gelmek soz konusu degilse. hemen heycanli neseli seni hic bi an bos birakmayan bi iliskiye baslayip kafani dagitmaya calis, yoksa bu aciyi yalniz kaldikca unutmak hafifletmek icin hic bir yol yok gun gectikce daha fazla can yakar. ilk gunler geri doner umuduyla yani yara tazeyken aci hissedilmez ama sonralari geri donmedigi hergunun acisi daha buyuk olur

0|0
    0|0
  • allah sabır versın zor

0|0
    0|0
  • kendi mutlulugun için kendi sağlığın geleceğin için tutun hayata sıkı sıkı.. emin ol ''geçecek''

0|0
    0|0
  • unutmak zor olabilir dediğin gibi, fakat birazcık zamana bırak kendini.. abartma bence, birisi hayatının içine etmek zorun da değil. seni bıraktıyysa aklında seni istemediğini düşün mesela. aç sosyal sitelerden arkadaslarınla konus takıl gez eğlen slow müzik dinleme ve en önemlisi barışılmayacak gibiyse resimleri sil. yanlıs anlamada bu tarz şeyler liseli gibi. benim arkadasımın 9 yıllık ilişkisi bitti, ne yani olmayınca olmuyor. şmdide biriyle evlendi çok ama çok mutlu. kader kısmet bu illa sevdiğin olcak die bişey yok Alın yazı bu... unutursun, unutmak senin elinde. bizde o tozlu yollardan geçtik. ama herşey senin elinde bunu unutma... hareketlerine dikkat etmediğin sürece ömür boyu unutamazsın...

0|0
    0|0
  • Ben 5 yılın anılarını kapatmıştım.Daha çok yeni, taze acın.inan bana geçecek.eğer geri dönüşü yoksa kendini bu fikre alıştır.Biliyorum çok zor ama yapmalısın.Hayatındaki güzel şeyleri düşün.bekle, sakinleş sen çok değerlisin ve olumlu ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...