Bütün bu olanların anlamı ne?

Sevgilimin face şifresini biliyorum gireyim dedim bugün ve bir kızla konuşmuş kız kapalı sonra konuşmaları silmiş o çıktıktan sonra kız bir şey daha yazmış muhabbet olduğu belli yani normalde hiçbir mesajı silmez bin ton mesaj durur facesinde sonra şehir dışına çıkıyordu bana tam çıkacağı an söyledi ama arkadaşlarıyla konuşurken taa sabahtan gidiyorum demiş ben ani bir karar mı dedim öyle dedi bütün bunlar ne demek oluyor?

Güncellemeler:
Biletinin saatini sordum ona da bilmiyorum dedi ama her şey sabah ya da daha önceden hazırmış.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer kızlarla konuşmasını istemediğini biliyorsa normal konuşma geçip silmiş olabilir. Eğer o kadar sıkı değilseniz büyük ihtimalle aldatıyor.

0|0
    0|0
    • O kızı hiç hiç tanımıyorum şimdi facesinde gördüm tamam hoşlanmıyorum konuşmasına bunu kendi de biliyor ama silmiş ve kız ekli bile değil ama konuşma normal arkadaş gibi. Gidiyor ve bana ani karar diye yalan söylüyor arkadaşlarına taa sabahtan ama ?

• Bir kez daha bir kızla konuştu ama arkadaşım konuştu dedi ama saf bile olan insan onun kendisi olduğunu anlardı. Seviyorum dedim kapattım konuyu ama şimdi yine !

• Sevgilinizin şıpsevdi bir kişiliği olabilir.

Erkekler Ne Diyor 5

• kız ne yazmış arkadaşım o önemli...

0|0
    0|0
  • Gitme üstüne bence.. Hatta kendini ondan uzaklaştır biraz bakalm ne yapacak gör.. bende de oluyor sevgilim varken hatta severken bile başkasına gönül kayması oldugu.. yada cinsel durumlar işte.. seviyorsa zaten ayrılmaz peşinden..

0|0
    0|0
  • günaydın uyan artık

sabah oldu

0|0
    0|0
  • ustune gıtme bence

0|0
    0|0
  • sevgilinle oturup konuşman doğru olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sana şunu söliyim burda duyacağın şeyler şunlar ; aldatılıyorsun, seni boynuzluyor,sen safmısın, erkek milletine niye güveniyorsun.

burda sadece moralin bozulur o kadar. aç telefonu adam gibi sor vur yüzüne neden çekiniyorsun ? asıl o cevap vermeye çekinecektir o utansın sen burda kafayı yiyeceğine

0|0
    0|0
  • sırf kendini üzmek için mi buraya yazıp insanların bunun hakkında yorum yapmalarını istiyorsun sonra morelim bozuk diyiceksn kendine kuruntu ypıcksın insanların söyledklerini bir bir düşüneceksin ve ağlıyacaksın bunu kendine yapma ! bu gerçeği sevgilinden ögrenmen gerek ...

0|0
    0|0
  • Biraz bekle ve uygun bir anda onunla konuş.neden böyle davrandığını sor açıkça.Başka türlü rahat edemezsin.

0|0
    0|0
  • aldatıyor ..kızın yanına gitmiş olabilir

0|0
    0|0
  • Senden sıkılmış. Seni takmıyor artık. Hayatında yerin yok :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...