Kısa süreligine düşmanlığı bırakın?

Partizan taraftarının UA bayrağı yakması üzerine herkes birlik olmaya başladı. Twitterda bazı Fenerbahçe hesapları Galatasaray'ın yanındayız bu konuda dedi. Beşiktaşlılar içinde geçerli. İlk maç kan çıkacakmış. 'En iyi Türk ölü Türk' diye pankart açıyolar. Siz bu konu hakkında ne düşünüyosunuz? Taraflı olmayı bırakın. Bu mesele herkesin meselesi. Sadece Galatasaray'a değil Beşiktaş'a da saldırıda bulunacaklarmış

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• O olayın 3 boyutu var ya gerçekten uA öldürdü ya köfte satıcısıyla tartışmış ya da kendi aralarında çıkan kavgada diye polis 3 şekilde yürütüyomuş bu konuda tabiki tek yürek olunmalı ve taraftar gönderilmemeli oyuncularda çok geniş önlemler alınmalı.

1|0
    1|0
    • Adamlar Türkiyeye gelcek ve sadece Partizan değil. Kızılyıldızla düşmanken bize karşı birden dost oldular. Ve bildiğim kadarıyla bu hafta Galatasaray su topu takımı Sırbistana gidiyo

• Hayırlısı olsun önlemini alırlar herhalde diye düşünüyorum.

Erkekler Ne Diyor 17

• bence.. Türk milleti icinde birbirini yesede.. dis baski geldiginde..
    hemen tek yürek oluyorlar

2|0
    0|1
  • Gs ile olan husumetlerinden dolayi uefa macinda bize de saldiracaklarmis ama biz yine de kimseye ses etmiyoruz sirplarin katil oldugunu herkes biliyor

0|0
    0|0
  • walla taraflı olmayalım atamam ama bu partizanlıların ilk vukuatı değil ve her seferinde ilk başlatan onlar onlar bu şekilde saldırgan ve tahrik edici davranmasa hiç bir türk takımı taraftarı bir şiddet eğilimi çinde değildi onlar başlattı onlar kışkırttı...

1|0
    0|0
  • Kimse kusura bakmasin ergin terorist deyip kendi bu noktaya getirdi ama tekbir cekip sirplarin ustune yuruyenlerin de yanindayiz

1|0
    0|0
  • Bu olaylar neden hep cinconun maçlarına denk geliyor? Düzgün açıklarsan bende destek vereceğim.

2|0
    1|0
    • Bence sorun Galatasarayda değil. 60-70 kisilik biletleri var ama Türkiyeye 400 kişiye yakın geliyolar. Tek sorun onları alanlarda. İki yönetime maça gircez diye baskı yapılıyo. Bu olay Fener'in başına gelse Fener'i desteklerim.

• Tabi ki hayır iy 50 taraftar falan varmış

• kaşın pezolar o zaman, destekliyorum cinconu. ateş olsalar cürümleri kadar yer yakarlar.

• illa bidaha fet edin diyolar zorla:))))

1|0
    0|0
  • İstanbul United diyorum başka bir şey demiyorum.

1|0
    0|0
  • Beşiktaşa saldırı :D Partizanı ateşe verdik yetmedi 4 çektik sesleri çıkmadı. stada gidene kadar her dilde yakarız bu gezegeni diye slogan attık olmadı tribünlerde meşale şov yaptık nerdelermiş o sıra. umarım seneye onlarla eşleşiriz partizanı ateşe vermek bizim işimiz.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım bu olaylardan bahsediyordu ve herkes Aziz Yıldırımın GFB lilere yaptıklarını kınadı. sonuna kadar arkandayız aziz başkan

bu sorun sadece Fenerbahçenin sorunu değil demişti galatasaray yönetimide birlikte hareket edebiliriz demişti gs yönetimide sert tedbirler alarak gerçek taraftarın arasından holiganları pislikleri temizlemeli.

0|0
    0|0
  • Biz Türkler bir araya gelirsek dünyayı ters çeviririz.

0|0
    0|0
  • Kardeşlik biteli çok oldu.
    Gerekirse Biz kendimiz gereken cevabı veririz onlara

0|0
    0|0
  • Sahada cevaplarını alıyolar merak etmeyin ;)

0|0
    0|0
  • partizanla maç yaptı ki beşiktaş. d

1|0
    0|0
  • kendini bilmez lerin sayısı azımsanacak değil

0|0
    0|0
  • sen bole seylerle urascana gıt sutunu ıc dersıne calıs agır gelır bunlar sana

1|0
    0|0
  • Çok Afedersin ama bir B... K Yapamazlar Balkanlarda Yaşıyorum Ordan Biliyorum :D

0|0
    0|0
  • sizin volkan düşmanlığını bırakmadığınız gibi mi yürü git be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• galatasaray bayrağı yaktılarda ne olmuş insan ölmüş burada insanın canından daha mı önemli.
    sırplar tek sırplarda değil bütün dünya bu olaydan sonra katil türkler teröristler demeye başladı zaten sevmiyorlardı bizi bir neden buldular baştan bu olayları savunmasaydık böyle olmazdı

1|2
    2|0
    • Ölenin kim tarafından öldürüldüğünün net bilgisi yok ama. Direk Galatasaray'a suçu atamazsınız

• onuda fenerbahçeliler yaptı dersiniz :)

• Neyse cevap vermeye değcek bişey değilmiş. İyi akşamlar.

Yükleniyor...