Kapat

Facebookta arkadaş sayım... Ne düşünürsünüz?

arkadaşlar facebookta

az arkadaşı olan bir kız için

çok arkadaşı olan bir kız için

Ne Düşünürsünüz soruyorum..

az yada cok derken ; arkadaş sayısını belirtebilirsiniz?

erkekler bayanlar buyrun

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çok arkadaşı olduğunda kötü anlam çıkarılmamsı lazım bence. Bir de 'abonem ol canım' lar var :S onlara ne demeli?

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Valla bir kız vardı, 650 arkadaşı var...

Ailesi askermiş çok şehir gezmiş o yüzden fazla arkadaşı varmış...

İyi peki yedik de... Tanımasam ya "scammer" derim, yada kaşar...

Budur.

1|0
    0|0
    • scammer ne ya

• Gerçek olmayan, sahte hesaplar. Genellikle insanları dolandırmak kullanılırlar.. Yada reklam amaçlı.

• Benim feyis bukum yok şimdi ne olacak ben insan değil miyim :).

1|0
    0|0
  • 500 arkadaştan az arkadaşı varsa çıkmam :((((888

2|0
    1|0
  • dikkat etmem

0|0
    1|0
  • face mi face mi bıraktılar:))

1|0
    0|0
  • Her ikiside önemsiz...

1|0
    0|0
  • küfredesim var...acayip hemde

1|0
    1|0
  • dikkat ederim

0|0
    1|0
  • saçma olcak ama ark sayısı çok olan kız için uzak dur derim kendi kendime neden bilinmez ama

0|0
    0|0
  • face i sildim ve gerçekten rahata vardım diyebilirim kendime daha fazla vakit ayırabiliyorum üstelik sana ulaşması gerekenler ulaşıyor anlatabildim mi?

0|0
    0|0
    • ulasmasını istemedigini ekleme

• kimi kastettin ulasıyor derken anlamadım

• ilginç az olunca ne oluyor çok olunca ne oluyor boş işler bunlar

0|0
    0|0
  • bence facebookunu kapoat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ne çok takıyorsunuz şunu ya

1|0
    0|0
  • vallahi benim arkadaşlarım az ama öz 63 arkadaşım var dengesiz internet sapıklarına ihtiyacım yok gerçekten görüşmek istediğim ve sevdiğim kişiler var geri kalanları napcam. her önüne gelen bir sefer gördüğün insanlar ekliyor. çok arkadaşı olan insanları sevmem helle olay sevgiliye gelince...

0|0
    0|0
  • az arkadaşı varsa sevilmeyen biri oldugunu, çok arkadası varsa önüne geleni eklediğini

1|0
    0|0
    • az arkadaşı olan sevilmiyor diye düşünüyorsan çok olanın sevildigini neden düşünmüyorsun

• onlarda bi seçenek tabii

• bu mantıksız bence sevilip sevilmemek değil olay sapkınlık ve sözde arkadaşı olmak olay... bunu bile scor haline getirmişiz be ne mutlu bize

• Kimi kızlar önüne geleni ekleyip önüne geleni kabul ediyor.

Ama az olanlar temiz olanlar dıye dusunuyorum..

1|0
    0|0
  • Yea ama.. İlgilenmiyorum arkadaş sayısıyla.

2|0
    0|0
  • insandan insana değişen bir durum sonuçta çevresine bağlı. bu zamanda facebook kullanmayan pek yok ve tüm ii arkadaşlar birbirini ekliyor. sanırım minimum 200-250 arkadaşı vs ailesi yoksa asosyal oldugunu düşunurum ben

0|0
    0|0
  • bu arkadaş sayısıyla alakalı değil bazısının arkadaşı az olur ama kaşarın kralıdır bazısının çok arkadaşı olur hanım hanımcıktr. hiç alakalı değil bu ikisi

0|1
    0|0
    • fotosundadamı belli olmuyor

• sen arkadaş sayısı dedin fotoğraf demedin ki:) fotoğrafı dahil etseydin ona göre bir cevap verirdim :) ama saman altından su yürüten tiplerde var "iyi aile kızı" görünümü altında yapmadığı halt kalmayan insan çok :) yine bi genelleme yapılamaz bence

• evet bu doğru

Yükleniyor...