Arkadaslar squat yapan var mı?

popo ölcüm 106 korkmayın ısırmam :) şişman bir insan değilim yapı olarak iriyim squat dediğimiz hareket küçültüp şekle mi sokuyor yoksa büyültüyor mu?

0|0
4|20

En İyi Kız Görüşü

• Squat yapan biri olarak; ic bacak ve dis bacak kismini calistirir. Kalca kismini yukari ceker ve sikilastirir. Daha sekilli gorunmesini saglar. Kalcayi kesinlikle buyutmez. Yalnizca yukari dogru kaldirdigi icin buyukmus gibi gozukur.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• hayır efendim şekle sokuyor sıkılaştırıyor bacaklara daha çok etki eder. ama ben bir çok bayan gördüm ki squat yaptıklarını sanarak aslında mantıksız ilgisi olmayan hareketler yapıyorlar bunun için daha ayrıntılı bilgi almak için

http://www.idealkilox.com/#!squat/c9fy

0|0
    0|0
  • Hiç ihtiyacın yok boşver bazıları büyük sever :D

1|0
    0|0
    • zaten güzel olan neden daha güzel olmasın ki :)

• işte burada yanılıyorsun kadınlar birşey yapıyorsa bu tek bir erkek içindir eğer hayatında birisi yoksa da özgüven tazelemek için :)

• İlk seçenek olabilirim :D

• simdi durum su , sen kalcandaki yaglari eritmezssen squat daha cokbuyultur burada yazan spordan anlamayan adamlara kulak asma squat yaninda duzenli beslenme ve diger kas guruplarinida calistirman lazim

0|0
    0|0
  • Niye korkayım ki , hoş bir ölçü , bence tadını çıkart dikkat çekici bir fiziğe sahip olmanın , uğraşma çok fazla santimle , gramla

0|0
    0|0
    • o gramlar santimler de önemli benim için

• Bilgim yok üzgünüm , elimden gelen sadece fikrimi paylaşmaktı onu da yaptım. Hoş bir kalça ki ben kalça meraklısı değilimdir , bence değerini bil

• tesekkur ederim yinede :)

• mutfak ilk once

0|0
    0|0
  • Estetik operasyon.

0|0
    0|0
    • Derken

• Kızım ne diye soruyorsun o zaman allah allah ya kezban

• Soruyu oku anlarsin

• buyut buyut sekıllıde olmalı aynı zamanda sarkık olmamalı o zman yaptıgın ya da yapmaya calıstıgın guzel olur

0|0
    0|0
    • Cok farkli olucak :) zaten sekilli boylede iyice sekilli olur

• dogru dıosun ama elde degıl merak ettım ıste

herkes gormek zorunda deıl bıde yanı dimi :)

• sunun surasında 1 saattır sohbet edıoruz artık herkes gıbı gormezsın benı dımı

ahahhahahah

• Kim kardashianin teyze kizi :D

0|0
    0|0
    • güzel kadın ama :D

• Koca popolu olmak bu kadar prim yapiyoken hic kucultme bence

• işte mesele burada bu hareket popo büyültüyormuş bende doğru mu diye araştırıyorum yapan görmedim çünkü

• sıkılaştırıyor

0|0
    0|0
  • Bacaklar içindir.

0|0
    0|0
  • Oha yok artık :)

0|0
    0|0
  • O ne laa

0|0
    0|0
  • tamm benliksin :PPP

0|0
    0|0
    • tam senlik olup olmadığımı sormadım sadece bilgi istedim yazmayın böyle şeyler sonra soranın suçu oluyor

• popoyu sıklaştırıp topluyor, şekle sokuyor daha iyi duruyor bol bol yap :)

0|0
    0|0
  • Kim kardhishan sensin dimi kankaaa ;) ahauaha

0|0
    0|0
  • yuhhhh:D beni komple alır desene :D

0|0
    0|0
  • Genişletir yapma daha hafif egzersizler küçültür

0|0
    0|0
    • hmm büyültür diyorsun? eritmez mi?

• Allah bozmasin o zaman :-D

0|0
    0|0
  • daha da büyük durur. zaten yeterince büyük, bir de çıkıklaşınca dar kıyafet giyemezsin hiç.

0|0
    0|0
    • Zaten cikik fazla cikiklik gz ckarmaz genis degil zaten arkada tpplu

• ahah orama diz yediğimde kız olmanın nasıl bir şey olduğunu daha iyi konuşuruz haha hadi afiyet olsun hoşçakal :)

• Teşekkür ederim :)

• Sıkılaştırır dikleştirir büyütmez ama göze batar hale gelir. Youtube dan sqat yapan gösteren kızların videolarını izle ne hale getirdiğini anlarsın :)

0|0
    0|0
    • Squat olmadan da oyle zaten neden daha iyi olmasin dimi

• Hayir ypmadim hatta yapanlardan cok daha dik cikik bu daha fazlasi zarar sanki. s

• Sıkılaşmasın mı? Merak ettim acayip övdün totoşu :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben 34 bedendim, bir süre yapmıştım geçen senelerde, şekillensin diye. Ama gerek olmadığını farkettim zaten çok yorucu. Sen dengeli beslenmenin yanında squat vb engerzisler yaparsan sonuç alırsın. Benim de protein tüketmem gerekiyordu mesela :)

0|0
    0|0
    • Hmm tesekkur ederim :))) sanrm gerek klmdi

• ye ye otur spor yapma sonra popom nasıl küçülür popom çok büyük dersiniz

0|1
    0|0
    • poposunu küçültmek isteyen kim ki büyük gayet güzel kalkık çekici neden daha güzel olmasın ki ben bilgi için sordum ama bilen yok sen neden kızdın?

• Büyütüyor kas yapıyor , bacak gelişimi içinde öyle.

0|1
    0|0
    • eritmiyor yani?

• Ricaa, iri bacaklar ve popolar iyidir yapmaya devam et!

• yapmıyorum ki hiç başlamadım başlycam araştırıyorum :D

Yükleniyor...