Siz olsanız ne düşünürdünüz?

tam bir hafta önce doğum günüm vardı sevgilimle aram bozuktu kutladı lakin kuru bir kutlama oldu üstelik bana bir çiçek bile almadı :(

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• ahh su erkekler:)) sende onun dgum günüde aynısını yap bir hafta önce ayrıl ve kutlama bile.

0|0
    0|0
    • Haklısın ...

• :))) eklemeye çalştm seni lakin ekleyemedim

• ben eklerm

Erkekler Ne Diyor 9

• biz sevgili bulamazken cocuk kuru kuru kutlamış olmadı şimdi insan bi yemeğe götürür dimi çicekte alır güzel bir hediye bile alır

0|0
    0|0
  • Aranız neden bozuktu önce ona bakma lazım bu arada tam tersi bir durum olsa sen ona mesaj dahi atarmıydın ona bakmak lazım . Küçük seylere takılma eğerki sevgi varsa aranızda doğum günü yılda bir gündür. Bırak boş gecsin aranızı düzeltin geri kalan 364 gün sizin olsun . Mesaj barısmaya calısmanın göstergesidir. Senden cevap beklemektir. Olumlu dönmedin galibaki devamını getirememiş çocuk

0|0
    0|0
    • yo hayr olumlu bir şekilde döndüm ama çiçek almasını beklerdim..:(

• ben çiçekleri çok severim her özel günde almştr..

• o zaman trip atmış valla ne diyeyim inşallah aranızdaki buzlar çözülür .

• bir zahmet çiçek almasın,birileri sevgilisini mutlu edecek diye tükenip gidiyor doğa,saksı çiçeği alsın sana söyle.Yıllarca bakarsın ona,hem o zaman hediyeye sahip çıkıp çıkmadığında belli olur.

0|0
    0|0
  • harbiden odun mus:)

0|0
    0|0
  • valla bırak onu derim nelerivardır sana ne ciçekler alırlar..

0|0
    0|0
  • öküzlük

0|0
    0|0
  • ewt ben de sevgililer günü ve doğum günleri öncesi ayrılıorum ne gerek var hep masraf :)

0|0
    0|0
    • hm aferim bu yolda dewam et ;))

• sorma şimdi hesapladım da azıcık kar etmişim.ama sevgilim zengin olsaymış belki benimde kar etme imkanım olabilirmiş ben bu taktiği iyice düşüneyim :

• hayvanlık etmiş

0|0
    0|0
  • Tüh napsak ki :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ah odunlar ah.. Yontulması lazım kardesım

0|0
    0|0
  • doğum gününü es geçmek için kavga ettiğine bahse girerim.

0|0
    0|0
  • hiç bir şey boşuna bekleme eğer gerçekten sinirlendiği şey gururuna dokunmuşsa sen kendini yırtsandaaa almAZzz (: nese en azından senin ki kutlamış :D onada şükretmelisin benceeee

0|0
    0|0
  • Bencede durduk yere aranız ondan bozmuştur bilinçli herşey..

0|0
    0|0
  • İyi taktikmiş :D

0|0
    0|0
  • Sırf doğum günün geçsin diye aranızı bozmuş bence. Hediye kutlama vs den yırtmak için.

0|0
    0|0
  • Seni şeyine bile takmıyor.

0|0
    0|0
  • bende sevgilimin doğum gününde aynısını yapmıştım. çünkü insanın içinden gelmiyor bişey almak yada aramak..sadece kısa bir mesaj attım o kadar.

bu tür günler yaklaşınca kavga etmeyin yoksa doğum gününz bk gibi geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...