Kick Box Yapan Hatun?

merhabalar,

Öncelerde erkek sporu olarak gördüğümüz kickbox, aikido gibi uzakdoğu sporları günümüzde kadınlar arasında da çok yaygın. Acaba milletimizin bu konuda ki görüşleri nelerdir. Uzakdoğu sporları sizce kadılara yakışıyor mu?

Not: bu sporlar düşündüğünüz gibi pazı yapıp şişmek için değil sıkılaşıp form tutmak içindir. sanılanın aksine kas yapıp şimek yerine incelirsiniz.

• Evet kadınlara çok uygun. Çok çekici buluyorum.
    67% (4)73% (11)71% (15)Oy Ver
  • Hayır kadınların o şekilde güç gösterisi yapması çok itici.
    33% (2)27% (4)29% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Beraber antremana bile girerim, harbi hatun o

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kesinlikle A şıkkı. Kadınlara dövüş sporlarını çok yakıştırıyorum ve dediğin gibi fiziği daha fit ve zayıf gösterir o sporlar.

1|0
    0|0
  • Kendini savunmayı ögrenmen tabiki iyi ama bunu sadece savunma amaçlı öğrenmen gerek. Yoksa ağresif bir ruha bürünürsün.

0|0
    0|0
  • yakisiyor ama merdiven alti bir spor salonunda cibildak erkeklere kick box yapan kiz dan da hayir gelmez bunuda bil

0|0
    0|0
    • parası neyse verdik en tiki mekanda özel hoca tuttuk. merdiven altı salona gittin mi sporu savunma için değil adam dövme için yaparsın anca :D

• Güzel spor bence kızlarada uygun

0|0
    0|0
  • yapabılırler valla cok normal

0|0
    0|0
  • Kas yapilmaz. Her insanin mevcut kasi bellidir. Hormonla siser. Box kasi eritmez. Iyi beslenilmezse tum sporlar kas kaybi yapar.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Bana bo denk gelsin de azını burnunu kiriyim :D

0|0
    0|0
  • dövüş sporları yapan kızlar çok cekicidir.

0|0
    0|0
  • Kick box'cu sevgili-eş-kız kardeş-anne
    Kavgada başka birini çağırmaya gerek yok :D

0|0
    0|0
  • İyi güzel kendini savunuyor da vücutları bozuluyo bende gidiyom muay-thai ye hemde bir bayan için çok fazla sert bu iş erkek işi erkeklere yakışıyo

0|0
    0|0
    • Burcu Esmersoy'un da sağlam kickbox yaptığını söylemek isterim. artı o VS mankenleri falanda hepsi kickboksçu falan. bozulan fizik kickboxla alakası yok

• ben aynı zamanda bodybuilding yapan dünya ahiret abimiz olan kadınlardan bahsetmiyorum. :)

• Valla bilmiyorum :) :) :) :)

• Oyle bir sevgilim. olsa her gun agizimi. burnumu kirar benim kesin kankaaa ;) asgsafa

0|0
    0|0
  • Kick box yapan hatun çekici hatundur.

0|0
    0|0
  • Gayet çekici.

0|0
    0|0
  • Kick box değilse aikdo veya kungfu daha estetik bir dövüş sanatı olduğundan yakışacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ya o iyide. 1 yıl önce antreman yaparken oradaki bir kızla tartıştım sonra bana ben 2 yıldır kickbox yapuyorum gibi atarlandı. Sonra aynı gün ringe çıktığımızda bana 25 saniye dayanamamıştır ağladı vs. Eğer böyle şekil yaparsan karşınada bir erkek çıkar acımasızca vurabilir.

0|0
    0|0
    • yo dostum! adam dövmeye gitmiyoruz. o kız artistmiş biraz. dayağı hak etmiş bence

• özel günde boksa gelmeye hali kalmaz insanın

• Bilemiyorum artık. Sadece dövdüm :)

• İzlerken kendimden geçiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ve birazda savunmayi guclendirmek icin de yarari oluyor bence her bayanin yapabilecegi bir spor ve kadin-erkek ayrimi yapmamaliyiz

0|1
    0|0
  • Evet yakistiriyorum ben

0|1
    0|0
  • Aikido denemiştim gayet iyi oluyo hem forma giriyosun hemde kendini savunmayı öğreniyosun.

0|0
    0|0

0|0
    0|1
Yükleniyor...