Trabzon sporun attığı 3. Gol hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yusuf orta sahadan aldığı topla bütün takımı ipe dizerek golü atması nasıldı?
Gs yın 0-3 yenilmesi sizece ersun yanalla ilgilimi yoksa gs ts yi küçümsediği için mi böyle bir hezimete uğradı?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gsli olarak cok gzl bir goldu tebrik ediyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Galatasaray trabzonsporu küçümsediği için değil prandellinin yanlış kadro tercihleri yüzünden ve futbolcuların ruhsuzluğu yüzünden yenildi yoksa galatasaray yenerdi ama trabzonsporda bu sene iyi hakkını yememek lazım

0|1
    0|0
  • Ben demistim yusuf kotu geliyor diye hakli ciktim

0|0
    0|0
    • Bu da değişik bir yorum :)

• Mac oncesi konusmustum cunku. Icinde buyuk bir gs nefreti oldugundan gol atma istegi hadsafhadaydi

Erkekler Ne Diyor 7

• Haftanin golu iyi cakti

0|0
    0|0
  • Maçı tribünden izlemiş biri olaraktan Galatasaray beş para etmez bir top oynadı. Öncelikle Sneijder'in ve Semih'in yedek kalması da cabası... Trabzonspor ise akıllı oyunu ve yan toplardaki etkinliği sayesinde golleri yazarak maçı kazandı. Zaten 2-0 olduktan sonra taraftarlar Selçuk ile dalga geçti maç orada koptu. Yusuf'u da tebrik etmek lazım gerçekten çok güzel bir gol attı :)

0|0
    0|0
  • Bütün takımı ipe dizdi?
    bari az salla
    standart gol

0|0
    0|0
    • Görüşüne saygı duyuyorum benim görüşüme de saygı duyulmasını bekliyorum orta sahadan çifte telli oynayarak gelmedi ceza sahasına.

• duyuyorum hakaret yok ki. ?
      sadece 2 kişi geçti

• 3. gol gs defansının ne olduğunu gösteriyor. musleraya yazık oluyor adam resmen kova oldu:))

0|0
    0|0
  • ts boşa havalara girmesin. halilodzici mumla arayacaklar. gs kötüydü böyle oldu

0|0
    0|0
    • Ben ts li okara ersun yanal taraftarı değilim fakat adam hemen geldikten sinra trabzon deplasmanda kazanmaya başladı acaba diyor herkes adam bir şeyleri mi değiştirdi acaba doğru bir karar mı diye çelişkiye düstüm.

• yanılmıyorsam ilk defa kazandı ama bu herzaman iyi olacak anlamına gelmez ki. halilodzic açık sözlüydü herşeyi söylüyordu. ersun bişey yapamaz bence

• Gs o defansla daha cok gol yer

0|0
    0|0
  • Güzeldi bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...