Fitness a başladım 3 gün oldu sizce ne kadar çalışmam lazım?

3 gündür fitness a gidiyorum günde yarım saat koşu bandı yarım saat cross bisiklete biniyorum... sonrasında 15 li setlerle 3 set mekik çekiyorum... bir yarım saatte ağırlık çalışıyorum... sizce nasıl şu an 84 kiloyum 75 e inmek istiyorum... bu normalmi yoksa fazlalaştırmam mı gerekiyor?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana benzer programım var benimde. Haftada kaç gün gidiyorsun?

0|0
    0|0
    • 5 gün gidicem daha 3 oldu hafta sonları 2 gün gidiyorum cumartesi pazar

Erkekler Ne Diyor 5

• daha yenisin dur e az 3 ay

0|0
    0|0
    • aynen tabiki zaten yavaş sağlıklı kilo vermek istiyorum... kilo vermekten daha çok kas yapmaya çalışıcam

• Çok çok az yapıyorsun kılın büyüme sönemidir vücut çok az ter atar sen 2-3 t shirt + kapşonlu giyip gideceksin en az 45 dakika yapacaksın o kardiyo işlemini mekikleride 4x30 yapmaya çalış kışın kilo vermek için dişini sıkacaksın

0|0
    0|0
    • zaten kapşonluyla koşuyorum 1 saat yapıyorum toplamda zaten baya bir terliyorum zaten spor yapınca ya da futbol oynarken çook terleyen bir insanım... mekikleri fazlalaştırmam gerekiyor biraz daha haklısınz

• İlaç kullanmasan bile sen istedigin kiloya indiginde sporu bıraktıgın an zaten fazlasıyla tekrardan kilo alacaksın normal olan budur zaten sen metabolizmayı hızlandırıp birden yavaşlatınca kilo alman çok normal ilaç toz amino gibi ürünlerin arkasından atıp tutan insanlar cahildir bunu unutma ben 3 senedir bu sporla uğraşıyorum neredeyse aylık 700 liram sadece bu spordaki ürünlere gidiyor

• hmm anladım teşekkür ederim bakıcam olabilir alabilirim yağ yakıcı

• Kilo vermek istiyorsan çok bisiklete ve koşu bandına binmen gerek buna bağlı olarak yediklerine de dikkat etmen lazım. 3 beyazdan uzak duracaksın. bol bol proteinli şeyler yiyeceksin ki kilo veresin ve kas kütlesi oluştabilesin

0|0
    0|0
    • çok vermek istemiyorum aslında daha çok onları kasa çevirmek istiyorum kilom 78-80 olsa yeter... ama daha çok kasa yönelmek istiyorum zaten 1 haftadır diyete girdim şeker ekmek pilav makarna tüketmiyorum asla sabah sade kahve bide yeşil çay içiyorum

• Allah yardımcın olsun kardeşim :)

• eyvallah saolsn kardeşim :)

• gençvefit adlı siteye bir bak fit olursun

0|0
    0|0
  • Ordaki spor hocalarına sorman daha mantıklı.

0|0
    0|0
    • zaten onların söylediğiyle yapıyorum burdada sorayım dedim

Yükleniyor...