Ocak Ayından Sonra Galatasaray Uçuşa Geçermi?

Ocak ayında hiçbir yıldız futbolcu satılmayacak, , Sneijderin sözleşmesi uzatılacak, Prandelli gidecek, 2 tane yıldız futbolcu transfer edilecek sizce bu hamlelerden sonra Galatasaray eski gücünekavuşurmu?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben fanatik galatasaraylıyım kardeşim. Ama dost acı konuşur bizim taraftarımızın çoğu iyi gün taraftarı arda turanı harcadılar.3 sene üst üste gol kralı olan burak yılmazı harcadılar, takım kaptanlarımız sabri ve selçuğu harcadılar şimdide sıra fatih terime geldi. Ne bekliyosunuz abi hep başarımı? Barcelona 4 sene sürdü şu an onlarda çöküşte bunlar çok doğal. Külübün maddi durumu aşırı derecede kötü bu sene kesin yani muslera ve şino gidecek hatta bruma böyle yedek kalmaya devam ederse o bile gidebilir nakit para lazım bu gidişle seneye şampiyonlar ligine girmemiz zor çünkü

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sneijder'in sözleşmesi uzatılacak mı? İçerde gönderilceği konuşuluyo

0|0
    0|0
  • Kavuşcak inşallah.

0|0
    0|0
  • zor teknik direktör değişsede transfer lazım borçları var galatasarayın

0|0
    0|0
  • Dibe doğru uçuşa geçer anca.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok fazla para harcamamıza gerek yok yabancı sınırı var zaten yıldız bir forvet bu takımın hücum gücünü arttırır ama önce şu hocadan kurtulmamız lazım

0|0
    0|0
  • İns kardesim bnmm.

0|0
    0|0
  • Yıldız alınacak üstüne üstelik ve zaten şampiyonuz

0|0
    0|0
  • galatasarayda borç gırtlakta yıldız falan beklemeyin. ocak Şubat gibi galatasarayı çok kötü günlerin beklediği söyleniyor

0|0
    0|0
  • o hangi sinemada? galatasarayın a2 topçularının bile parasını ödeyecek gücü yok şu an . paralı birilerinin desteği gerekli. bu seneden ümidimi kestim ben

0|0
    0|0
  • Umut yok yeni sezonu bekliyoruz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...