Sadece amcamın kızı doğum günümü kutladı, o da isteksiz...

Ben 22 yaşındayım ve Hollandada yaşıyorum. Anne tarafımdan hiç kimse yok burda, herkes Türkiyede. Baba tarafımdan ise sadece amcam var burada. Amcamın 1 kızı 1 oğlu var. Annem ile babam 7 sene önce boşandılar, ve ben ve kardeşlerim 7 senedir onlara uğramıyoruz. Ama babam tabiikide gidiyor, abi`si sonuçta. Bazen ben amcamın kızı Ayça`yı ve karısını (yengemi yani) sokakta görüyorum, ama onları görür görmez telefon ile konuşuyormuş gibi yapıyorum sırf bana konuşmasınlar diye. Nedense araya mesafe girdi.

Dün doğum günümdü, ve normalde facebook`ta herkes kutlar doğumgünümü. Anne tarafımdan bütün akrabalarım kutlamış, ama baba tarafımdan (neredeyse) hiç kimse.. Çok samimi olduğum halamın kızı bile kutlamamış.. Baba tarafından sadece 1 tek kişi kutlamış, ve oda: Ayça. Yani şu sokakta gördüğüm zaman görmemezlikten geldiğim amcamın kızı olan Ayça. Kendisi benden 2 yaş küçük. Ama baya olgun davranmış.

Yalnız benim zoruma giden bir şey var, herkes `canım benim Allah uzun ömürler versin ıyıkı doğdun ıyıkı varsın` gibi süslü puslu mesajlar yazmış, ama Ayça sadece kuru kuru;

`Mutlu yıllar. xx`

yazmış. İçimden cevap olarak `onuda yazmasaydın` demek geldi, ama bende ona `teşekkür ederim canım, xx` yazdım. Oda cevap olarak yorumumu beğendi. Yani `rica ederim` gibi birşey bile yazmamış. Çok bozuldum. bu ayın 26`si onun doğumgünü, bende ceza olarak onun doğumgününü hiç kutlamayayım diyorum.. Yosa bu çok saçma mı olur?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• ''Yeni yaşının da, kendin kadar güzel olması dileği ile.. ''

link

0|0
    0|0
  • Takma kafana boşver.Mutlu,huzurlu bir yıl dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

0|0
    0|0
  • Mesela;

Doğum günün cicili bicili olsuuun, senin dışarı attığın karbondioksit vitamin olsun bizim olsssuuun, ayakkabılarının bağcıkları hep seninle olsuuun vb şeklinde kutlasa abartı diyebilirdin

0|0
    0|0
    • yok canim okadara gerek yoktu, yani en azindan dogum gunun kutlu olsun nce yillara tarzi bir sey yazabilirdi.

• doğum günün kutlu olsun gizlican, facebook adresini vereydin onlarca kişi happy birth-dating yapardı.

0|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun. boşver takma kafana.

0|0
    0|0
  • Hayatımda bu kadar saçma bir soru görmedim. Boşuna okudum resmen 40 saniyemi yedin haram olsun.

0|0
    0|0
  • taktığın şeye bak.hem suç senn yolda göron selam vermio suçlu ayça oluo.

0|0
    0|0
    • ama attigi mesaj biraz kuru degil miydi?

• aslinda haklisin, digerleri atmamis bile, o en azindan kuruda olsa kutladi dogum gunumu,üstelik aramizda mesafe olmasina ragmen.

• bak işte bişeylerin farkına vardın.

• dogum gunun kutlu olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence sen de olgun davran ve onunkini kutla. O kadar kişi kutlamamış ve sen tek kutlayan kişiyi cezalandırmayı düşünüyorsun.

0|0
    0|0
  • Tek yıldız. Ayça mal olmasaydı görüpte görmemezlikten gelenin doğum gününü mü kutlardı. Hala kızını da ayrıca takdir ettim akıllı kız :) Baba tarafın çok haklı ben bile senden nefret ettim.

1|0
    1|0
  • kutlama tabi... benim dogum günümü annem bile hatırlamıyor yaaa o gün gelince kafamı gömcem yastıga ertesi geceye kdr cıkmarmıcam:(((

0|0
    0|0
  • Saçma sorunuzla zamanımı çaldığınız için sizi kınıyorum.

1|0
    2|0
    • Bende sizi saçma sapan nickinizden dolayi kiniyorum hanimefendi -1i hak ettiniz.

• saçma dediğin nicke kurban ol.

• öncelikle doğum günün kutlu olsun canım, herşey yeni yaşında dilediğin gibi güzel olsun. sağlık, mutluluk, para ve aşk hiç peşini bırakmasın tatlım x x x :)

ne olursa olsun bırak büyüklük sende kalsın sen yinede kutla canım onun doğum gününü.

0|0
    1|0
    • tesekkür ederim :) öylemi diyorsun? bende o zaman ona kuru kuru happy b-day xx yazayim :p

• kesinlikle öyle ve öyle yazman yeterli ;)

• peki çok tesekkürler :))))

• neden bu kadar takıyorsn? zaten arada mesafe varms.normal yani

0|0
    0|0
  • sen onunla karsilastinda konusmim diyeonunla tlfonla konusuosun ..

kendin yaptigini gormeyip cezami verim diye soruyorsun

bence sevinmelisin o yine senin gibi gormemzlikten gelmeyip kutladi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...