Konuşma tarzınız ve sözleriniz kişiliğinizi yansıtıyor mu?

Kendinize karşı dürüst olun, eşiniz, sevgiliniz, arkadaşınız veya hiç tanımadığınız biriyle konuşurken, gerek konuşma tarzınız, gerekse sözlerinizle kendiniz oluyor musunuz?

Yoksa görünmek istediğiniz kişi gibi mi konuşuyorsunuz?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• kendımı farklı bır hale sokmaya farklı bır kısılıgı burunupte o sekılde tanıtmaya calısmıyorum.karsımdakı anlıyor zaten nasıl bırı oldugumu konusmalarımdan tavır davranıs hal hereketlerımden.dogalsın ıctensın oldugun gıbısın denılmekte.ne yazıkkı bır cogu cok guzel rol yapıyor elde etmek o kısının gozune nasıl gırebılırım dıye bın bırturlu hale gırıyolar yazık.bı zaman sonra canını acıttıgın yaktıgın anda cıkıyor zaten ıc yuzlerı gosterıyolar bır sekılde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Konusurken de kendım gıbıyım.. Sınırlenınce ofkelı konusup sevınınce gulucukler saca saca konusan bı kulum ben

0|1
    0|0
  • ailem arasında yarım yamalak ben oluyorum. diğer kişiler arasında bazen kendim olasım tutuyor bazen de tutmuyor. ilk önce aile dışından kişilerin beni tanımadan evvelki davranışları düşünceleri daha önemli. yani benim ben olduğumu bilmeden bana benzer başka birileri için ne düşünüyor onu görmeye çalışırım. o yüzden sessiz sedasız dururum o yüzden.

0|1
    0|0
  • hayal dünyasında yaşamanın bir anlamı yok sadece kendini kandırısın.

o yüzden her zaman dürüstçe kendim oldum ve öyle devam ediyorum

0|1
    0|0
  • Ben kendimim.Ama bazen üzgünsem belli etmemek için rol yapabilirm.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle yapmacıklıktan nefret ederim zaten beni ben olarak sevsinler olmadığım biri gibi gözüküpte insanların gözüne girmek gibi bir amacım olmadı.Görünmek istediğiniz kişi lafı çok saçma zaten görünmek istediğim gibiyim.

0|1
    0|0
  • ailemin sevgilimin ve yakın dostumun yanında kendim gibiyim.ama yeni birileriyle tanışınca bir kasıntı oluyorum

0|1
    0|0
  • Vallahi ben nasılsam ne hiss ediyorsam aynen açık açık söylüyorum.

0|1
    0|0
  • neysem oyumdur herseyımle karakterımı belllı ederım.

0|1
    0|0
  • e herılt yani kim olabilirim ki başka? :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Malesef fazlasıyla doğal bir insanım..

1|1
    0|0
  • e yani.

0|1
    0|0
  • Yansıtır ben konuştuğum gibiyimdir biri için başka biri olmam.

0|1
    0|0
  • Tabi oldukça belli eder kişi kendini

0|1
    0|0
  • tanıdık eş dost sevgilinin yanında özüğme dönüyorum. burnumu kurcalıyorum, geğiriyorum falan.

1|0
    0|0
Yükleniyor...