Galatasaray ın bu yıl ki performansı hakkında ne düşünüyorsunuz?

bir galatasaraylı olarak bu yenilgilerden gına geldi sorun sizce ne ve neyin degiştirilmesi gerekiyo sizce

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Care yok arkadasim zamanin da gectiler dalgayi aldilar babayi. istifa seslerinden geçilmiyor. kalecisi desen yalama olmuş. bazk taraftari desen sozde turk ama milli macina bile saygilari olmaz. yok care yok hersey hakem degil her zaman da hakem degil

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir Galatasaraylı olarak kötü günde de mutluyum çünkü şike yapmadık :) kaybetmek veya kazanmak önemli değil

0|0
    0|1
  • Care belli PranDELİ gidecek

0|0
    0|0
  • Bnde bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu yıl en kötü perfonmansımız bile önceki snelerden iyi yani demem o ki Cesare devre arası gider ve Gs şampiyon

0|0
    0|0
  • 4 (dört) vitese taktı dolu dizgin geliyor

0|0
    0|0
  • galatasarayın performansında herhangi bir sorun yok

0|0
    0|0
  • canımız sağolsun bu sene pek bir beklentim yok

0|0
    0|0
  • herhalde uyuyacaktın ama bu yüzden uyuyamadın, anlıyorum çünkü bana da oluyor

0|0
    0|0
    • millet koyun sayar biz dordtmunla başak şehirden yedigimiz golleri sayıyoz bu hallere düşecekmiydik be

• sen şampiyon olmuş kadrodaki oyuncunu, kanatta ihtiyaç olmasına rağmen kadroya alma, iki kanatta yolgeçen hanı olsun, sonra o kanat oyuncusu neden maç farka dönünce sahayı terk etti. Ben açıp da maçı izlemiyorum sen ne diyorsun? @beafitt

• Stadı terketmelerine demedim. Dikkat okusaydın keşke. Taraftar bunun vidrosunu koydu diye A2'den biri direk küfür etti. Bunun için bırak diyorum.

• nazar değdi güzelim takıma

0|0
    0|0
  • Üzülme geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...