Evde spor için?

Arkadaslar 1 ay icinde elimden geldigince forma girmem gerek. 1.68 boyunda 55 kiloyum aslinda ama vucudum cok sarkik ozellikle de bacaklarim cok kalin. Fakat spor salonlarina verecek param da malesef yok. Onerebileceginiz siteler vs var mi bana yardimci olacak?

Güncellemeler:
Ek olarak: Evimin yakinlarinda gidebilecegim park vs yok malesef. Bu yuzden evde birseyler yapmam gerek.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben 1.69 boyunda 74 kiloyum, bacaklarım normal ve taş gibi, ciddi söylüyorum, taşla vursan taş kırılır. Bu kiloyla olan bir şey değil evde basit sporlar yap, evde yapılabilecek her sporu yaptım vücudum toparlandı, parktaki spor aletleri işini görmez ama 15 dk koşu yapsan işini görür, günde 15 dk deparlı koşu yap, yağ falan kalmaz

0|0
    0|0
    • Kaldigim yerin yakinlarinda malesef kosu yapabilecegim bir yerler yok en buyuk sorunum da o. En az 45 dk yol gitmem gerek boyle bir yere ulasabilmek icin.

• o zaman sırt çantanın içine ağırlık yapan şeyler koy, eline ağırlık al , evin içinde düşük tempoda yaylanarak koş, ama sırtına ve eline yüklediğin ağırlıklar 25 kilodan fazla olsa iyi olur

• cok tesekkurler, deneyecegim bunu :)

Erkekler Ne Diyor 14

• koşma şansının olmaması üzücü ama dışarı çıkıp çarşıda yürüyüş yapabilirsin evde ip atlaman zor olacağından elinde ip varmış gibi yapıp 10 dk odada zıplayabilirsin google amcadan araştıtma yap mesela squat hareketini yap ama hızlı yap mekik hareketlerini araştır yeterki istek olsun

0|0
    0|0
  • Evde pekte yapabileceğin birşe yok gibi.

0|0
    0|0
  • Az yıyıp cok yuruyus yapacaksın bu kadar basıt

0|0
    0|0
  • http://evdevucutgelistirme.com bir kurcala derim.

0|0
    0|0
  • Evinden çık saatini ayarla 45 dk hızlı yürüyüş şeklinde yürü aynı sekildede evine dön beslenmene dikkat et yeterli

0|0
    0|0
  • dışarda koş

0|0
    0|0
  • Sabah koşusu , altta ki arkadaşın dediği gibi parkta ki egzersiz aletler :)

0|0
    0|0
    • Kosu yapabilecegim alan da, park da yok cevremde :(

• ip atlayabilirsin

0|0
    0|0
  • merdiven in çık

0|0
    0|0
  • gençvefit işini sağlam görür

0|0
    0|0
  • Parklarda ki aletleri kullan

0|0
    0|0
  • youtubede yapılabilecek çok güzel egzersizler var. izlemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • kosu bandı al derım

0|0
    0|0
    • Kosu bandi alacak param olsa spor salonuna yazilirim?

• spor salonu en kotusu 1 milyar ama kosu bandı da 700 den baslıyo ona veren ona da verır madam

• siz zaten cok konusrak spor yapıyosunuz hem cene hem beyın ek spora gerek yok bnce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evde müzik açıp bolca dans et eğlencelide :)

2|0
    0|0
  • Ebru sallinin egzersizlerine bak mekik cek karnin duzelsin bide duzenli yuruyus ve spor oneriyorum bol bol tempolu kos

0|0
    0|0
  • pilates çok etiki bacak inceltmede dene sonucu görürsun

0|0
    0|0
  • pilates egzersizleri yaz çıkar

0|0
    0|0
  • Blogilates yaz YouTube çok güzel videolar var

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim, videlolar hakikaten guzelmis :)

Yükleniyor...