Abdurrahim Albayrağın açıklamalarıyla ilgili ne düşünüyorsunuz. ?

Büyük ihtimalle Ocak ayında prandelli gidecek ve takım içindede birçok değişiklik olacak ve bu demek oluyor ki bu sene şampiyon yine biziz.

Önemli olan şu kalan birkaç haftada puan kayıpsız atlatmak.
Beşiktaş'ı yenceğimizide hesaba katarsak ligi en kötü 2. sırada bitiririz.

Buyrun açıklamaları.
www.webaslan.com/.../albayraktan-carpici-aciklamalarSXHBQ72955SXQ

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kendi buyruklarini yerine getirecek bir td ariyolar ama bulamiyolar kulupten yetkili bir abiyle gorustum ben oyle dedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Parayı verseler gidecek adam hemen zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok sevindirici bir açıklama yapmış eğer bu söylenilenler yapılırsa kesin Şampiyon oluruz kadromuz zaten iyi kaliteli bir forvet aldıkmı tamamdır Buraktan falan medet umulmaz artık

0|0
    0|0
  • Albayrak kendiyle çelişiyor. hem prandelli gidecek diyor hemde önceki yönetim çok sağlam kontrat yapmış diyor. bir taraftan borçları ödeyemiyoruz diyor bir taraftan yıldız alacağız diyor. bunlar taraftarı kandırma politikası. ocak Şubat ayları gs için dibe çöküş ayları olacak söylentiler byu yönde. bu sezon gs ligi 4. bitirir

0|0
    0|0
    • Prandelli gidecek 2 gündür toplantı yapıyolar ve bugün takımlada toplantı yapacaklar.
      Prandellinin parasını cebinden verip yollucaklar.
      Söylentiler yalandan ibaret ve emin ol şampiyon oluruz

• Ben biraz gereksiz buldum çünkü böyle bir zamanda teknik direktör için böyle bir şey söylemek, hem TD'nin hevesini kırar hem o TD'ye güvenen futbolcunun.. Yanlış zamanlama, yanlış açıklama..

0|0
    0|0
    • Futbolcuların güvendiğini sanmıyorum zaten.
      Büyük ihtimalle kadro yapısınıda artık Cesare oluşturmucak gibi sadece o teknik direktör gibi gösterilecek. Heleki andeletch maçında asla kurdurmazlar.

• Sonumuz hayrolsun..

Yükleniyor...