Içiniz gidiyor gördükçe, ona ulaşamadıkça neler yaparsınız?

birisi var görüyorsunuz devamlı ,yani içiniz gidiyo gördükçe,ona ulaşamadıkça neler yaparsınız? yani ona önce ilgi gösterirsiniz,(onda da var gibi ama) baktınız soğuk duruyo,ne yaparsınız? kıskandırırmısınız dikkatini çekmek için,başka bir sevgili bulmuş gibi yapmak dikkatini çeker diyorlar genelde doğru mu?

• Başka bir ilişki varmış gibi yapıp mutlu olduğumu ona gösteririm
    17% (6)17% (2)17% (8)Oy Ver
  • Kıskandırmayı hakediyor,kıskandır
    9% (3)8% (1)9% (4)Oy Ver
  • Bu kıza aşıksın artistlik yapma
    34% (12)17% (2)30% (14)Oy Ver
  • Bulunduğu ortamlara girme,ona trip at
    23% (8)17% (2)21% (10)Oy Ver
  • O böyle yaptıkça aşkın artacaktır
    17% (6)41% (5)23% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• ben E diyorum bizzat yasadım mum gibi erir tükenirim herhalde ama gün gelir ona hasret kalır bir dakika olsa görseydim dediginiz an gelir işte o zaman onu görerek mum gibi erimeye razı olursunuz...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• a sıkkı b sıkkı d sıkkı ama arada

bunları da abartmadan kacırmadan yakala snradan

0|0
    0|0
  • Ulasamıyorsan ulasmayacaksın .D olmuyorsa olmuyordur .

0|0
    0|0
  • Ona ilgini göster sevdiğini belli et eğer o da sana karşı bir şey hissediyorsa boş kalmaz. :)

0|0
    0|0
  • Bulunduğu ortamlara girme,ona trip at

0|0
    0|0
  • Bu kıza aşıksın artistlik yapma

0|0
    0|0
  • başka bir sevgili bulmuş gibi yapmak çok saçma bence kızın zaten az olan ilgisini toptan kaybedebilirsin. kıskandırmak olabilir ama ilgini belli etmek en iyisi, o da karşılık veriyosa zaten olur bu iş :)

0|0
    0|0
  • :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eğer sevgili durumun varmış gibi yaparsan o senden soğur nasıl olsa sevgilisi var diye düşünür ve senden hoşlanıyosa soğur.senin yapman gereken şey ona ilgini belli edip sonra geri çekmek ve hiç ilgilenmemiş gibi yapmak.bir de ortamdaki kızlarla aran iyi olsun seni sürekli övmelerini söyle arkadaşça davran diğer kızlara böylece o mutlaka kıskanır hadi kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • ilgiyi belli et derken bak falan diyrsun dimi.?daha açılmadan önceki aşamadan bahsediyorsun yani.o kızlarla kıskandırınca uzak dururmu d ahada acaba?çapkın sanmasın bu seferde,sağol

• kızlarla arkadaş ol kızlar da seni övsün o kıza karşı ilgini belli et derken sadece bakışmak değl tabi daha değişik şeyler de yapabilirsin.

• salla ya...uraşamam

0|0
    0|0
  • Bana trip yaptıysa natalia oreiro olsa tın.

0|0
    0|0
  • Kıskandırmayı hakediyor,kıskandır

0|0
    0|0
  • Başka bir ilişki varmış gibi yapıp mutlu olduğumu ona gösteririm

0|0
    0|0
    • yani kaçmaz mı daha çok ,neden bunu haketdiğni düşündün teşekkürler şimdiden..

Yükleniyor...