Kas geliştirmek istiyorum.

Erkeklerde kas geliştirme çok duyduğum bşey. Fakat kadnlarda çewremde pek görmedim. Ne yapmalıyım? Yapan warmı? Weya kız olarak bunu talep etmem anormal mi? Tawsiyelernizi bekliyorum.

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Normal ama derecesi onemlı tabii boyle sarkık sarkık yaglı yaglı kassız olcagına yagsız sert tas gıbı olsun daha iyi :)benım gıttıgım fıtnessda 35 tane kız var yani sasırtıcı derecede agırlık calısıyolar :D...:) ama erkeklerden farklı olarak soyle yapman lazım erkekler sureklı agırlık arttırarak calısırlar kas cok hipertrofi olsun dıye :) sen aynı agırlıkla agırlık arttırmadan uzun set yap yanı 25 kıloyla kol calısıyorum mesela ben son sette 6 ker kaldırıyorum... sen oyl yapma 3 kılo al 30 kere kaldır ındır anladın mı? :)) popo ve bacak calısma da onemlı tabı sıkılastırma sağlar cok hos oluyo bır yere kadar yapınca kızlarda hem yagları da yakmıs olursun kas calısırken... bu arada karın kasları sert olan kızlar cok cekıcı gelır erkeklere kısacası bunu ıstemen normal... ama bellı ölcülerde olsun yanı amacın baklava cıkartmak olmasın da sert bı karına sahıp olmak olsun.. hem spor hayat standartını yukseltır kendını daha ıyı hıssetmenı sağlar.. :))) plates olayı var bırde... hem plates yapılan hem de fıtness olan spor salonları var onlardan bırıne gıt haftaya bolerler sana bellı bır program verırler aylık 60 lıra falan cok pahalı sayılmaz :)))

1|0
    0|0
    • Toplu kas gibi bi arzum yok. Omuzlarda fazla gelssn istemyorum zaten geniş. İtici oluyor fazlası. Ama bacaklarda sıkılaşma falan değl bildğin sekilli kas istyorum ya:). Ayrca Baklawada eksiğim olsun canım. Sen hiç baklawalı kız gördünmü?:)

• haha :D yok ben oyle calısamam ya huyluyum biraz simetrik eşit olması lzım :D

• Renkli renkli bende sıkıntı yok:) en azndan abim artık götüremez bilirm ewde olmayanı

Erkekler Ne Diyor 22

• Kollarında filan güzel olur aşırı olmamak şartıyla.

1|0
    0|0
  • neden anormal bir istek olsunkı.bırcok vucutcu sıtesınde konusdugumuz bayan sporcular var.eger meraklıysanız bence bıran once baslayın.ne yapmalıyım sorusuna geloıncede oncelıkle ıyı bır salona kayıt olmanız gerekıyor.zaten daha sonrasını hocanız sıze anlatacakdır

1|0
    0|0
  • Kas olarak değilde benim gittiğim salonda kızlar var sallanan sarkan yerlerini sıkılaştırmak ve ince hatları belli etmek için geliyorlar pazu altı sallanması falan gibi (triceps)

1|0
    0|0
  • Senin istediğin kas değil sıkı bir vücut sanırsam..

Spinning salonu bulabilecek misin bir bak bakalım etrafına :)

Çok da eğlencelidir spinning yapmak..

link

0|0
    0|0
  • göbeğin olmasın yeter. kaslı bir kız erkeklerin tercihi hiç bir zaman olmadı :))

0|0
    0|0
  • kudurma kız

0|0
    1|0
  • kilo verip boyuna uygn bir ağırlığa sahip olabilirsin . fitness yaparak ayrıca kasl sportf bir görünüm kazanrsn ama body tarzı iğrenççççççççççççççççç oluyor kızlarda baknca midem bulanıyor .

0|0
    0|0
  • kas mı boşver kadın zarif olmalı kaslı ne öyle çok kötü.

0|0
    0|0
  • www.bodyrock.tv hergün farklı bir egzersiz veriyor. keşke herkes senin gibi olsa. aferin.

0|0
    0|0
  • kıza pek yakısmaz kas ya

0|0
    1|1
  • Iyk derim.

0|0
    1|1
  • kas geliştirmek bence bayanların kesinlikle yapması gereken bir faaliyet. süper duruyor ve her zaman güçlü hatun bir numaradır.

0|0
    0|0
  • Kas geliştirmek yerine normal klasik spor yap. Günde 1 saat koş , yüz , plates yap. Ama kas yapma bence bayanda hoş durmuyor.

0|0
    0|0
    • Klasik sporlara hic ilgim yok. Cocukken pek başarlı olmadgm icn sanrm. Kosmuyorum ama yaz boyu çok iyi yüzerm.

• Yeterli bence. Kızların çıt kırıldım olmasından yanayım eheh :)

• Bence pek gerek yok bayanlarda kas çok hoş durmuyor plates veya koşu bandı vs yapabilirsin vücut hatlarını sıkılaştırmak için ama kas pek hoş değil bence :)

0|0
    0|0
    • Ama ben kimseye hoş olsun diye yapmayacağım. Kendim istedğm icin yapacağım. Yalnız kaldğımda işte bu afern bana dyp kendmi beğenmek içn:)

• tabi senin icinde ole bi istek varsa yap yanı ben sna dısardan bı erkek gorusu belırttm sadece kendı acmdann ;) :)

• Bir kız 'bir deri bir kemikse' iticidir. Zaten cinsiyetin gereği çok büyük bir kas kütlesi elde edemezsin ama en güzeli hafif çalışıp fit bir vücut elde etmek.

0|0
    0|0
    • Yok canım kas yığını olmasamda olur:) ama fit olmak istyorum

• O zaman doğru yoldasın. Bir spor salonuna uğra derim ya da evde fitness yapmak istiyorum diyorsan Tony Horton'un Power90 isimli bir fitness programı var tam sana uygun.

• Çook teşekkür ederimm

• Anormal değil.Normal.Ama yanlış anlamada kas kızlarda biraz itici gelebilir bazı erkeklere.Sonra onu yo ketmeyi denersin yol olmazlar.

0|0
    0|0
  • Kız tavlamak için kas yapan erkek çok duydum da. Erkek tavlamak için kas yapmak isteyen ilk seni gördüm gizli..

0|0
    0|0
  • bitiyorum kasli hatunlara asiri olmayacak

www.youtube.com/watch?v=OjwxS9Ees9w

0|0
    0|0
  • Ne kadar lazımsa uğraşma benimkilerden vereyim

0|0
    0|0
  • fazla uğraşma bence kız başına

0|0
    0|0
  • uğraşma

0|0
    0|0
  • spor salonuna gıt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben yapıyorum karın calısıyorum ozellikle hic garip degil bence tebrik ettm seni türkiyede fit kız goremiyorum hepsi bıngıl bıngıl yanlardan cıkmıs falan

2|1
    0|0
  • çok abartmadığın sürece neden olmasın.çok kas kadınlara yakışmıyor cidden.ama yeterli kadar karın kası bacak kası falan gayet hoş duruyor

1|0
    0|0
    • Zaten olimpyatlara gtmek gibi bi amacımda yok. Daha sıkı we bakımlı bi wucut istyorum

• tabikide sıkılaştır vücudunu diri ol.benim sevdiğim vücut tipidir bu.plates çok sıkılaştırıyo vücudu.tenis oynuyorum ben normalde o da çok iyi ama plates ayrıyetten sıkılaştırıyo tavsite ederim.

• Tenis iyidir ya. Abimde oynuyor. Teşekkür ederim aklımda:)

• gayet normail birşey.

2008den itibaren ciddi bir anlamda fitness yapıyorum.

böyle birşeyi gerçekten istiyorsan öncelikle çok disiplinili bir şekilde düzenli spor saatlerini kaçırmamalısın ayrıca beslenme şeklini değiştireceğini bilmelisin. ayrıca daha verimli bir vucut yapabilmek için başlayacağın spor salonundaki hocaların tavsiye ettiği protein tozlarınıda kullanabilirsin.

çoğu insana itici gelebilir ama bunu hoş bulan birçok insanda oldugunu bilmelisin.

0|2
    0|0
  • Benimde bir ara vardı karın kaslarım ama kilo alınca eridi. erkekler sevmiyor fazla kası. en azından benim çevremde seven yok.

0|0
    0|0
    • Benim çewrem yani abim arkadaşları, dığer aile fertlerm harbi harbi kaslı kız taraftarı. Arkadaşlarm zaten anlamyor.

• güzelmiş o zaman yaa

Yükleniyor...