Kızlar şişman erkekler için ne düşünüyorsunuz?

Ben 130 kg'yum, ama herkes "çok yakışıklısın hele zayıflasan bütün kızlar sana bakar" der(aile temennisimi acaba :D, ama herkes diyor), daha önce hiç ilişkim olmadı. Sizler kilo - ilişki orantısı olarak nasıl bakıyorsunuz? Yani "Sen şişmansın ben senle ilişkiye girmem" durumu mu söz konusu?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok sempatikler..tam sıkmalık ^_^

0|1
    1|0
    • =) Birde eğlence katarım ortama, suratım hep güler ama kısmet olmadı hiç. Bende hata var herhalde :S

• Uzak durmak lazım o zaman, allah korusun :)

• Korusun (=.

Kızlar Ne Diyor 9

• şöyle ki fazla kilolu insanlar her zaman daha eğlenceli gelmiştir bana :) herkes eğlenceli insanları sever. bir kız arkadaşın olabilir bu durumunda kişiliğinede bağlı olarak. ama zayıflarsan daha mutlu olursun bence. bir kere daha fazla kız keser bu kesin ve tartışmasız doğru bişey .

0|1
    0|1
    • Otomatik olarak özgüven artar doğru diyorsun. Bakalım zaman ne göstericek, yazın çok sıcak olduğu için diet yapmak çok zor oluyor. Tam zamanına giriyorum şimdi, zaten diet'e girdiğimde haftada 4-5 kg garantim var. 2 ayda 20 kg rahat veriyorum. :)

• Var var, neyse merak ederim dersen kilo vermeye başlayınca buradan yorum yaparım görürsün. Hergün garanti 0.4-.0.5 kg atıyorum vücuttan dietteyken. Hayırlısı bakalım.

• ekleyebilirsin istersen yada burdan da olur sen bilirsin, evet merak ederim : )

• ben sısko erkek sevmıyorum yaa :(

0|2
    0|0
    • Yani diyorsun ki; "Ben dış görünüşe bakarım, birde parası olsun, benden başkasına bakmasın, görmesin." Durumu mevcut sanırım sende :)

Bu işler kalp'le olan işler olduğundan böyle bir yorum yaptım. Yoksa herkesin kendine göre zevkleri var.

• yok ben sadece sısko erkek sevmıyorum o kadar :)

• ben şişmman sevgili isteyebilirim :D

0|1
    0|1
  • değil

0|0
    0|0
  • Şirin bir yüzün varsa kilo vermene gerek yok derdim ama yine de sağlığın için biraz kilo vermelisin. :)

0|0
    0|1
    • Evet haklısın, sağlık açısından zararlı zaten. Dış görünüş hem şirin hem yakışıklı, ikiside var. :D

• Teşekkürler cevaplarınız için :)

• Ne demek canım :)

• kilo ver

0|0
    0|1
    • Kilo vermeden sana bakmayan kız, sen kilo verdikten sonra bakıyorsa ayıp olur. Kilo verilmiyecek birşey değil, mevcut durumda merak ediyorum.

• Bazı arkadaşlarım, sen kilo verme, kilo verirsen senle görüşmem çok yakışıyor diyolar. Tabi kilo sağlık açısından çok önemli birşey, dış görünüş pek önemli değil insan karakteriyle hatalarını, defolarını kapatabilir. Sağlık açısından zaten vereceğim..

• tabiki öyle sağlıklı olduktan sonra.

• Kanka olabiliriz.

0|0
    1|5
  • boyun kaç ona göree?

0|0
    0|0
    • 1.78 boyum :S

• hım 190 olsaydı daha ıyı olurmus.illakis eni byle sevnede vardr olacaktırda .ama geç degl verebılırsın kılolarını gelecegın ve saglıın ıcın yakısıklıymıssında fit olda kzlar pesınden kossun :D:DD

• Hehe öyle yapıcaz o zaman :)

• bir de yanakları tombişse tadından yenmez

0|1
    0|2
    • Sizin gibi düşünen bayanlar çıkar karşıma inşallah :)

Erkekler Ne Diyor 5

• 130 fazla manita yapamazsın

0|0
    0|2
  • kız ezilir.

0|0
    0|1
  • Acayip derecede konuşmayı falan iyi bilmen gerekiyor ya da komik bir maça sahip olman lazım o zaman bile belki yani.

Not:Yaşadığım için biliyorum.

0|1
    0|0
  • Vücut kitle indeksin 41. Ölümcül şişmanlık tanımına giriyorsun.

0|1
    0|0
  • şikoların pipisi küçük oluyormuş doğrumu

1|0
    0|0
    • Genital bölgede yağ birikimi olursa küçükmüş gibi gözüküyor, onun dışında hakikaten küçükse onu hiç araştırmadım ama bende normal :D

Yükleniyor...