Hagi mi Alex mi?

hagi mi alex mi ? Arkadaslar cvaplarınızı ve acıklamalarınızı cok merak ediyorum neden hagi neden alex ?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Alex bile bu soruya Hagi diye yanıtladıysa konu bitmiştir.

Karakter olarak Alex çok çok çok iyi. Fakat sorumuz spor üzerineyse elbette Hagi diyorum bir Fenerli olarak.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 7

• tam bi galatasaray fenerbahçe kıyası.

ama bence hagi daha büyük.

biri uefa yı aldığı gibi roberto carlosa "olum senin g.tün kalkmasın adam ol la" dercesine çalım atar. kupası vardır yani adamın, büyüktür. büyüklerle anılır. hagi dünya çapında bi oyuncuydu.

alex ise çok golcü, asitleri iyi, istatistikleri muhteşem. ama sadece türkiye sınırlarında avrupa maçlarında yok. yok yani abi kimse var bak şu maç demesin yani. adam küçük takım oyuncusu. küçük takımın büyük oyuncusu.

0|2
    0|0
    • türkiye capında alex dünya capında hagi ?

• abi hagi türkiye çapında da iyiydi be. yani adam büyük oyuncuydu. alex belki daha çok gol attı, asist yaptı ama hagi bi başkaydı. zaten kendisinin de hagi daha büyük demesini ben buna bağlıyorum

• haklısın ben de ole dusunuyorm

• kariyerinde sence real madrid barselona gibi dünyanın bence ve cogu kişiye göre en büyük takımları olan,dünya kupasında oynamış ve o dönemde maradona gibi bir futbol zekasından sonra geldiği savunulan bununda maradonanın bile kabul ettiği ve kariyerinde sayısız basarılar olan hagi mi ?

Yoksa kariyerinde sadece ulusal anlamda bir konfederasyon kupası oynamıs, türkiye haricinde avrupada adı duyulmayan lazio gibi bana göre fb gs gibi takımlarımızın bile alt seviyesinde olan bir takımda bile kontrat imzalayp süre alamayan bir alex mi ?

bence gayet net oldu ama yinede senin tercihin :)

0|0
    0|0
  • soruyu şikayet ettim. hagi'in adını diğeriyle aynı cümleye bile koymam ben.

0|1
    0|1
  • Hagii

0|0
    0|0
  • haginin kariyeri daha iyi

0|0
    0|0
  • hagi tartışılmaz bile.ama tartışılıolar niyeyse.

0|0
    1|1
    • tartısılmaz alex dıyenler de var dostum ben de hagi dıyorm tabıkı

• hagi

0|0
    0|0
Yükleniyor...