Aşkınızı mı seçerdiniz yoksa ailenizi mi?

Bakalım Kim Nasıl Cevap Vericek...

bir seçeneğiz olsa ? iki şıkkınız olsa ?(sonu ölüm,artık göremeyeceksiniz) canınızdan çok sevdiğiniz aşkınızı mı seçerdiniz ? yoksa ailenizi mi (anne,baba,abi,kardeş) seçerdiniz ?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• sevgilimi.

0|0
    0|0
  • aslında insan bidaha aşık olabilir ama aile öyle değil ama benim ailm zaten yok gibi aşkımı seçerdim .

0|0
    0|0
  • hımm aile

0|0
    0|0
  • Beni böyle bir ikilemde bıraktıkları için 2sini de seçmezdim.

Başımı alır giderdim...

Benim mutluluğuma kendi egolarını tercih eden her kimse beni de yok saymıştır, ben de hayatlarından tamamen yok olurum.

0|0
    0|0
    • Öyle Bir Şık Yok Ama,Başımı Alır Giderdim Diye,Bir Seçenek Sunarız Oda Olur :)..

• Asıl seçenek bu olmalı... :)

• Ama Ben İki Seçenek Sundum,İkisinden Birisini Seçiceksin,Yoksa Yaşa,Yada Öl Karar Senin :)...Biran Jigsaw Gibi Hissettim Kendimi :)..

• aileden ötesi yok.

0|0
    0|0
  • ailemi seçerdim.

0|0
    0|0
  • tabikide anne ve babamı seçerim

0|0
    0|0
  • aileden önemli ne var !

0|0
    0|0
  • o aşk denen kişi bir gün gidecek zaten fazla uzun durmasın ailemi secerim :)

0|0
    0|0
  • ailemi seçerim

0|0
    0|0
  • aşkımı seçerdim (tabi dötüm yiyosa :D )

0|0
    0|0
    • Yer Yer :),Ama Seni Büyütüp Bu Yaşa Getiren Annen,Baban Artık Olmucak ? Birlikte Aynı Odayı Paylaştıgın Kardeşin Olmucak ? Ve Sen,SendeKi( Yanlış Anlama Sakın Ha Sakın) 250 Gram İçin Seni Seven Kişiyi Seçiceksin Öyle mi ?

• 250 gram derken yanlış anlamadım hatta hiç bi şey anlamadım :) ama evet çünkü ailemde bi süre sonra dağılacak ve zaten beni sevmiyo onlar :(

• Ailemi.

Yeni sevgili bulunur, ya aile? :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tabikide ailemi. Çok sevdiğim aşkı seçsem ne ? G*tünü kaldırmış olurum

0|0
    0|0
  • Ebemi seçerdim :)

0|0
    0|0
    • Rumuzla Filozof Olunmuo :)...

• Olmak yada olmamak, işte tüm mesela bu...

Bence sen benim rumuzuma değil, aklının yetmediği şeyleri düşünmeye bak, belki bigün çözersin :)

• Anamdır..Ana gibi yar varmıdır?Dünya bir yana annem bir yana!

0|0
    0|0
  • ailemi

0|0
    0|0
Yükleniyor...