Kredi kartınla kendini ayırdığın bir günü nasıl değerlendirirsin?

Elinde kredi kartın var ve bolca puanın ve bolca paran varan ve tabi ki 1 günü kendine ayırdın ..

o gün içinde neler yaparsın

yanına kimi alırsın

nasıl bi çılgınlık yaparsın

mod : Sıkıntı :)

Güncellemeler:
heeee buarada unutmayınn (: bide kredinin borçlarını ödemek var :D

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• depoyu fuller, kız arkadaşlarımdan birini alır bütün gece gezerdim. bikaç cafebar, bikaç sahil, bikaç gece klübü, bikaç park, bikaç lokanta.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dünya barışı için kullanırdım heralde :) :D

0|0
    0|0
  • ilk başta girerim bi avm ye doyasıya alışveriş yaparım canım ne istiosa alırım sonra ark ları toplayıp nereyi istersek oraya giderdim.sonra hesap tarhi gelince .mınskim naptım lan ben gaza geldim napıcam lannnnnn...

0|0
    0|0
  • Bir demli çay 4 tane de gofret alırım.. ohh be! bir daha mı gelicem dünyaya sefam olsun:))))

0|0
    0|0
  • Abimi alırım ben ve full alışveriş :)

0|0
    0|0
  • bırakırdım oraya hersey para olsaydı eger şu an cok daha mutlu olurdum...

0|0
    0|0
    • senin için öyle olabilir ama bazıları için en ihtiyaç duyduğu şeyde olabilir...

• tamam ama kızma bu kadar haklısın sert cıktım uzmek ıstemedım... barısalım hadı sanırım haklısın her ınsan hayatının bır gununu boyle gecırmek ıster eger sende boyle ımkan yakalrsan benıde cagır :D :D belkı bnde boyle bır heycanı yasarım :D :D gercekten uzgunum sınırlendırmek uzmek ıstemedım :D

• seninle daha fazla tartışmak istemyorum biz seninle dost değiliz tnımıyoruz birbirimizide sana ne küstümm nede başka birşey sadece kızdırdın tnımadığım bir kişiylede barışma gibi birşeyde olamaz ..

• ilk başta zara ya gider doya doya alışveriş yaparım :D sonra cıkar baska yere giderim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Alışveriş ve seyahat etmek en büyük hobilerim.İkisi için de 1 gün yetmeyeceğine göre. En mantıklısı kredi kartından nakit çekim yapmak.İstediğim zaman keyfimce alışveriş yapar,istediğim her yere giderdim.

1|0
    0|0
  • Annem ve ben alışverişşşşşşşşşş ! :))

0|0
    0|0
  • hmm sadece 1 gün ise yapacak pek bişey yok ş.dışında doğa ile iç içe birotelde havuz keyfi yapardım yanımada bikaç iyi ark. alırdım

0|0
    0|0
  • normal yasantıma devam ederim

0|0
    0|0
  • Tek basıma takılırdım

0|0
    0|0
  • Kimseyi almazdım herhalde. Bütün İstanbulu tavaf ederdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...