Nasıl beslenmeli spor yaparken?

Az önce annemle spora yazıldık. Yüzüm zayıf yanlız kilolu bir insanım ben hep çekiniyordum erteliyordum bugün gittik sonunda ve sadece kadın bölümüne yazıldım.

Ve sorum şu benim demirim çok düşük doktor hap verdi ama kokusu balık gibi almıyorum. Ve b12 vitamini iğnesi yapıyorum. Spor yaparken enerjisiz ve halsiz kalmamak için ne yemeliyim ya da içmeliyim?

0|1
6|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• spor yaparken halsiz kalmamak için antreman öncesi kaliteli karbonhidrat + kaliteli protein tüketmelisin. kaliteli karbonhidrata örnek olarak pilav, makarna, bulgur gibi şeyler tüketebilirsin. protein olarakta haşlama tavuk, yağsız ton balığı, yumurta peynir vs. tarzı şeyler tüketebilirsin.

ayrıca kas kaybı yaşamaman için antreman sonrasındada kaliteli protein tüketmelisin.

0|0
    0|0
  • Balık yesen daha iyi ne kadar sevmiyor gibi olsanda

0|0
    0|0
  • İlaç alma sporu bıraktığında genetiğin bozulmuş hayvan gibi olursun ama et ve muz sürekli tüketerek alman gereken besinleri alırsın

0|0
    0|0
  • Orada nasıl beslenecegini söylemeleri gerek ama bende kilo almak için spora yazilacagim ilginç ama öyle :))

0|0
    0|0
    • Belki sorarım yarın bugün aklıma gelmedi bunu sormak :) başarılar kendi kilomdan verebilseydim keşke :D

• bir 10 kilo daha alsan fena olmaz

• Hmm bende aynı gorusteyim ama alamıyorum belki spor yaparak ve yemek Düzeni yaparak alirim diye düşünüyorum Bu arada ben orhan..

• Lens takma da :P !!!

0|0
    0|0
  • Yiyebileceğin enerji veren o kadar şey var ki :) Hangisini sayayım

0|0
    0|0
    • Say ihtiyacım var en önemlilerini

• Hahhahahaha ay bunlar bende tavan var ben bal ve kaymak yedimde duramıyorum yerimde
      Bunların hepsini yersem koşarak okula giderim :D
      Ayrıca çok teşekkürler.

• Ne demek, yardımcı olabildiysem :)

• Yeşilçay tüketmeni öneririm

0|0
    0|0
  • balık

0|0
    0|0
  • protein ve amino agirlikli beslen

0|0
    0|0
  • Spor yaparken yeme de.

0|0
    0|0
  • Bol protein alıcaksın, hadi git yat iyi uyuman lazım

cayırt

1|0
    0|1
  • İçinde demir olan herşey

0|0
    0|0
    • Biraz arızalı bir insanim herşeyi yemem

• Ilac iğrenç kokuyor iiiyyy
      Hem niye sana geliyorum :/

• Bende kabahat yardım etmeye çalışıyorum iyi geceler.

• Havuçda enerji varmış diye duydum

0|0
    0|0
  • Sabah kral sofrası yap ye.. öğlen normal takıl.. akşamda yokları oyna

0|0
    0|0
  • İnternetden bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Taurinli l-carnitine alabilirsin. L-carnitine yag yikimina taurin enerji vermeye yardimci olur. Spor sonrasi protein agirlikli beslenmeye özen gostermelisin kaslarinin onarimi icin. Bir de spor sirasinda muz yiyebilirsin sekeri kana en cabuk karisan meyvelersen biri ve potasyum destegiyle de yorgunluk hissini hafifletir

0|0
    0|0
    • Peki gerçekten sağlıklı mı bu dediklerin?

• 1. yeni başlıyan birine direk olarak supplement tavsiye edilmez. supplement tavsiye ediceğine beslenme hakkında bir kaç bilgi versen daha yararlı olursun.
      2. kız zayıflamak istiyo sen kıza muz ye diyorsun, muzun içerisindeki şeker ve karbonhidrat miktarından haberin yok sanırım. insülin hormonu tavan yapar.

• Arkadasim, sevgilim antrenör ondan bilgi alip yazdim buraya. Ikimiz de eczaciyiz. Insanlarin sagligini senden daha cok dusunuyorum. Ustelik uzun suredir de duzenli spor yapiyorum. Kiz halsiz ve bitkin kalmamak istedigini soylemis. Elbette ki muz tavsiye edeceğim, en zararsizi, ustelik yuksek potasyum kaynagi. Kilo vermek icin sifir karbonhidrat cok yanlis bir secim. Kilo verecegim diye sagligini mi kaybetsin? Ayrica kiz normal bir spor yapmiyor ki hem demir hem b vit eksikligi var kendini bitkin hissedecek, once spor yapmayi sevmesi lazim. Kendini iyi hissetmesi icin de bu destekleri almasi lazim. Yarim yamalak bilgilerle gelmeyin lutfen!

• Protein ağırlıklı besinler çok iyi olur. yıpranan kasların onarımını hızlandırıyor. kırmızı et olur, mantar olur, tavuk olur...

0|0
    0|0
  • Protein içerikli şeyler tüket. Spor sırasında değil de kalan zamanda gün içinde bol su tüket. Karbonhidrat tüketme. Tuz şeker kızartmalar bunlardan uzak dur.

0|0
    0|0
  • Canim bol su tüketmelisin , yoğurt yersen yağların erir ama kesinlikle kızartma, yağ yapan yiyecekler yeme

0|0
    0|0
  • Öncelikle sakin zayifliyayim diyipte yememezlik yapma, üc ögünüde bol salatasiyla beraber proteinli yiyeceklerle birlikte tüket.😊 Yemiyerek zayıflanmaz, dengeli beslenerek zayıflanır :))

0|0
    0|0
    • 2 öğün yiyorum sadece öğlen bide akşam ama dengesizce bence :(

Teşekkür ederim

• Artık cips ve mısır cikluta yok tamam :D

Çok teşekkür ederim

• Evet elveda abur cuburlara, rica ederim başarılar 😊

• idealkilox. com suraya bak istersen ben kilo almak icin bayagi ugrasmistim yardimci oldu, vermek icin de olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...