Sevgilinizle her gün mesajlaşır, araşır mısınız?

Bir ilişkinin başlangıcındayım, daha önce hiç ilişkim olmadı. Danışmak istiyorum. hayatınızdaki insanla her gün mesajlaşmasanız, aramasanız birbirinizi, bu bir eksik midir?

0|0
15|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bence o şekilde ilişki çabuk eskiyor... Tadında güzel, kızlar sürekli aranmak ister o ayrı tabi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• sevgililerin birbirini ihmal etmemesi, yanında olduğunu hissettirmesi ve ilgi göstermesi gerekir... Çok da boşlamak iyi olmaz...

1|0
    0|0
  • valla ben hergün aramam mesaj da atmam akşamları bir kaç kelime msnden konuşuruz müsait olduğumuz bütün hafta sonlarını birlikte geçiriyoruz.hafta içinde olan şeyleri hafta sonu konuşuyoruz hafta içi çok önemli olmadığı sürece bende oda aramaz.

0|0
    0|0
  • seven insan üretken insandır,saatlerce konuşur geri dönüp baktığında konuştuklarının çoğunu hatırlamaz bile,her adımda bişeylerin eksildiğini hissetmiyorsan sorun yok ama hakettiğinden fazlasını vermeye başlarsan hep kendi cebinden ödersin..!

0|0
    0|0
  • Günde 400-500 sms + akşamlarıda 30-40 dk muhabbet :) konuşmayınca sesini duymayınca çok eksik hissediyorum :( helede farklı şehirdeyseniz birbirinizi görmüyosanız resmen sesini duymayınca kötü hissediyosunuz :)

0|0
    0|0
    • Ben Günde 10 Defa Değilde,9 Defa Aşkım Diyim Neden 10 Defa Aşkım Demedin Diyip Triplere Girer :S..

• aynen katılıyorum heram :) farklı sehir cok kötü oluyor

• carlone aynı durum bendede vardı o yüzden ben 11 kere diyodum :) balsurat yaşayan bilir heleki seviyorsan gerçekten çok zor :/

• ilişkiyi cep telefonu yönetmeyecek, bu sms'leri aşk hayatıma sokmazdım ben. Gündüz boyu gördüğün kişiyi bir de geceyarısı abuk sabuk mesajlarla meşgul etmemek lazım

0|0
    0|0
  • konuşmak güzeldir de belli bi yerden sonra bayıyor.. mesaj hergün olmalı, müsait oldukça atılmalı..

0|0
    0|0
  • hergün değil ama sık sık görüşürüz yani hiçbir zaman arayı soğutmamak lazım

0|0
    0|0
  • olsaydı belki

0|0
    0|0
  • her gün mesaj olur tabi ama her dakka değil.aram konusu da belki akşam 15-20 dakka iyi olur.

0|0
    0|0
  • Sms Yetmiyor...

0|0
    0|0
  • olunca belki..

0|0
    0|0
  • Her günmü her dakkamı :)) 1 dakka geç mesaj atsaydım kırardı kafamıııııı :((( Aaaaahhhğhğğğ

0|0
    0|0
  • hergün aranmaz.

0|0
    0|0
  • olsada mesajlaşsak

0|0
    0|0
  • bi sevgilim bile be abla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Herşey tadında güzel..

0|0
    0|0
  • başlangıçta hem anlatacak çok şey vardır hemde ortak hiç bir şey yoktur... anlatacaklarını konu açıldıkça anlatırsın zaten onun dışında çok sık arama mümkünse günde 2 defa dan fazla olmasın.ve bana kalırsa günde 3 mesaj yeterli. günaydın iyigeceler mesajları dılında gün içinde bir defa seni özledim demen yeterli olacaktır diye düşünüyorum..çok sıkmaya gelmez ilişkiler çok sıkarsan işin tadı kaçıyo...

0|0
    0|0
  • mesaj işi bır sure sonra bayıyor yaa :S abartmamak gerekır bence aramak daha guzel :)

0|0
    0|0
    • her gün aramak da olmaz ki? mesajla iyi geceler falan demek yeter belki gibi geliyor... ne dersin?

• arada mesajlasın , arayın, göruntulu konsun :)

• biz malesef ayrı şehirlerdeyiz ve evet mesajlasıyoruz sureklı ve ıkı üc gunde bırde konusuyoruz. ve mesaj atmayınca bır garıp hıssediyorum.

0|0
    0|0
  • çok sıkmamak lazım at ama çok atıp sıkma.

0|0
    0|0
  • Biz sürekli meşajlaşıyoruz. geceleri saatlerce konuşuyoruz. ve 2.5 yıldır birlikteyiz. bence birbnizden hberniz olası gerekir. bence eksiklik

0|0
    0|0
    • Birbirinize Tv'de Birlikte İzlediğiniz Filmi Veya Diziyide Msjlaşarak Anlatıyomusunuz :)?..

• senin için...:D

• Evet Galiba Öyle :)...

• Hergün konuşurduk arada bir araşırdık.

dün ayrıldık malesef.

0|0
    0|0
  • yüzyüze görüşemezsen tabi ki hergün telefonla irtibat kuracaksın. boş bırakmaya gelmez :)

0|0
    0|0
  • zamanla azalıyo ama yıne de her gun mesajlasmak konusmak gerekır

0|0
    0|0
  • Sıkar bir zaman sonra diye dusunuyorum..

0|0
    0|0
  • sevgilim olsaydı sürekli mesajlaşırdık ama yok

0|0
    0|0
  • fazlası sıkar beni

0|0
    0|0
  • iş yoğunluğuna göre değişse de genel olarak her gün görüşüyoruz tabi.

0|0
    0|0
  • Hayır. Kimseyle sık sık mesajlaşmam. Ama özlersem ararım.

0|0
    0|0
  • hayır eksiklik değildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...