Sevdiğiniz kızın kiloları ile ilgili bu sorum....

Evet sevgili kızlar ve tecrübeli erkekler sorum sizlere, sevdiğiniz bi kızın aldığı kilolardan rahatsızsınız ama onu rencide etmeden bu konuda onu nasıl yönlendirirsiniz, nasıl karşılarsınız?birkaç defa uyarmanıza rağmen olmuyorsa, kilo veremiyorsa ne yaparsınız...ve ey kızlar ! sizce bu durumda erkek arkadaşınızın nasıl size yaklaşmasını istersiniz? onu nasıl zayıflatabilmek mümkün olur?

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• benim sevgilm biraz göbek çıkınca şakalaşırdı hem yumruk falan atıyomuş gibi yapardı göbeğime tombalak ve tosun kelimelerini kullanırdı ama bunları yaparken hem öper hemde gülerdi:D eşşek sıpası yaa :D:D ee bide şey mesela mağazada kıyafet denemeye gidin ve o kıyafetlere dalmışken ona bişeyler beğen ama biraz küçük olsun 1 beden falan sonra hemen denemelisin dye heyecanla kabine götür bakmasına bile fırsat verme bedenine içerde görsede kenedene olmayacağını anlayıp düşünmeye başlcaktır.. sende halbuki olur gbydi ya sen o kadar aldın mı kilo falan de çaktırmadan:D

0|0
    0|0
    • bide mutlaka beğenceği şeyler olsun o kabindeyken sen git bedenini sormaya daha büyük var mı diye ama sormadan geri gelp yokmuş de bikaç tane beğendiği şeyi alamayınca görceksin işe yaradığını :D

Kızlar Ne Diyor 12

• :)))valla ben kendim fark ederim onun bir şey demesine bırakmam.o da kafaya takıyordur veremiyordur ama tabii kafaya koyarsa rahat verir

0|0
    0|0
  • karşımdaki insan kiloluysa sağlığını düşündüğümü söylerim ve onunla birlikte bir spor salonuna yazılırım, tek başına aşması zor olacaktır bence çünkü.

0|0
    0|0
  • kızların dış görünüşü neden bu kadar önemli ya? düşün balık etli bir kız göbeği var sadece . böyle mi sevgilin yoksa obez mi . ne farkeder ha göbekli ha obez. sen kilosuna bakıpmı sevdin arkadaşım

0|0
    0|0
    • sen ata demirerle gezerken bi yandan cağatay yanından geçsin, gözün kaymıyorsa bu yorumu bana yapabilirsin o zaman güzelim...

• karşına çok güzel bir kız çıksa iki güzel laf söylese sevdiğin buhar olur ama değil mi.hep böyle işte

• Evet etkilenirsin ama sevginin hatırına peşinden gitmezsin, bunu da her babayiğit yapamaz janım ;)

• beraber spor yapın bunu teklıf ettın mı ?

0|0
    0|0
  • ben direk söylüyorum yok alınırmış incinirmiş hiç dinlemiyorum :P erkek arkadaşim kilo almışsın dese alınmam ben olsam.. spor yapardım veya yeme içmeme dikkat ederdim

0|0
    0|0
    • ya siz o kadar hassassınız ki en ufacık bir kusur görsek artık beni seemiyorsun, senin için bi değerim yok, böö böö bööö konuşuyorsunuz bir sürü :((

• ya bu kalça göbek basen meme baya şişmiş kilo mu almışsın sen süper :))

• :D hı oldu daha ne deyim ben

• Çok şükür fiziğimle ilgili bir problemim yok :)

Ayrıca kimse karışamaz :)

0|0
    0|0
    • senin fiziğini sormadım ki...

• :D:Dçiçek naptın ya

• sevgilim kilo al diye başımın etini yerdi de takmazdım oda muhtemelen takmıyordur

0|0
    0|0
    • kaçınılmaz sonuç ne olur sence :))

• ya onun anlaması lazım kilo aldığını eğer çok kiloluysa.kendisini beğeniyorsa umrunda olmaz

• benim sevgilim vereceksin uleyn köpek dedi 1 ayda 6 kilo verdim

1|0
    0|0
    • Çok kabullenebilir bir uslüp böyle mi davranmak lazım size :)) ben kendime yakıştıramam o tavrı güzelim..

• beraber bi spor salonuna uyelık yaptırabılırsın mesela o da vermek ıstıyorsa :)

0|0
    0|0
    • sen de bıraz kas yaparsın :)

• beraber gıdersenız o da ıster bı dene ıstersen

• şehirler farklı zaten nasıl olacak :)

• kaç kilo hanim abla? ona gore yorum yapicam'da:))

0|0
    0|0
    • 68 :))

• Sen kilo alan memişli bir erkeği sever misin hep, yani belki seversin de teslim olur musun bu duruma :D

• eger çok seviyorsam kilo sorun olmaz bana

• Dalga geç kilolarıyla. 1 ayda verir.

0|0
    0|0
    • insan sevdiğiyle dalga geçemez ya mantıklı bi yorum yap güzel kardeşim...

• Eveet. Yüzde yüz eminim. Bi kız ancak beğenilmediğinde karar verir. Şuan o nasıl hissediyor biliyor musun ''Eğer sevgilim kilo vermemi isteseydi bununla ilgili çok konuşurdu, demekki beni böyle beğeniyor''

• tamam verdiğin bilgi için teşekkür ediyorum, arkadaşa ileteceğim bunu, o da anlatsın sevgilisine...

• kilolu bayanların zayıf bayanlara göre daha iyi seviştiğini biliyor muydunuz? şimdi git sev onu bırak kilosunu :D

0|0
    0|0
    • seveyim mi sevişeyim mi hangisi :D

• sevmeden sevişme :D ama kilolu diye de bırakayım deme sakın. büyük kişiliksizlik olur psikolojisini bozarsın hatunun

• Biliyoruz zaten ben karaktersiz değilim ama öpüşmesini bilmiyor diye bırakanlar da var...

Erkekler Ne Diyor 2

• birader kural 1: bir kızın kilosundan rahatsız olucak evreye geldiysen, ganyan tabiri ile kum pistte son 100 metreye girmişsindir, yani bir süre sonra soğudum diyip kızı şutlucan. onun için fazla düşünme artık bence.

şana abuzer kadayıfın sarkısını yolluorum

"istediğin olmuyorsa, manita kilo vermiyorsa, gözünde hep şişiyorsa, boşver abi dalgana bak, çak o zaman çak çak çak"

0|0
    2|0
  • Beraber koşucaksınız üstad

1|0
    0|0
    • senin başından geçti mi üstat :))

• vayyy beeee afferin bee :))

• Fedakarlık et biraz azcık koşmak mı sevdiğin kişinin kalbinin kırılması mı :) hadi kolay gelsin

Yükleniyor...