Arda Turan'ın ardından kaptan kim olmalı?

Sabri, Baros, Selçuk isimleri dolaşıyor sizce kim? Kim hak ediyor ve kim başarılı olur?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Arda Turan gitti şimdi forumları geziyorum hepimiz çok üzüldük ama o bizim kardeşimiz ve bizim gibi de büyük Galatasaraylı. O da haklı kendince ben de olsam gitmek isterim yaşım geldiğinde onun için fazla polemik yapmadan içimizden gelen Arda'ya destek olmaktan başka yapacak bir şeyimiz yok. Sahipsiz kalmayacak oralARDA.

0|0
    0|0
    • gittiği takım üç büyüklerden büyük değil. bir alt kademe

• göreceğiz bakalım bu sene ilk 6 ya girerler mi La Liga'da.

• ispanya liginde, barcelona ve real madrid çok güçlü olduğu için, atletico hep geri planda kalıyor..

o iki takım olmasın,ispanya liginin tozunu attırır o beğenmediğin atletico..bizim 3 büyüklerinde a.kor...adamlar 2010 uefa kupasını ve süper kupa kazandı.bizim takımlar avrupada edirneden öteye geçemezken,senin atleticoya 3büyüklerden küçük demen tam bir komedi olmuş =) neyse iyigeceler

Kızlar Ne Diyor 2

• olması gerekan hakkında birsey söyleyemicem ama olmaması gereken tek kişi sabridir :)

0|0
    0|0
  • Genç Sabri :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Selçuk daha yeni geldi. O olmaz. Baroş zaten müzmin sakat. Bence geriye tek isim takımın en kıdemlilerinden Sabri kalıyor

0|0
    0|0
  • kaptan yabancı olarak ujfalusi keısnlıkle turk olarak...ılerkı zamanda semih ama simdi hakan balta dıyorum ben...

0|0
    0|0
  • Takımda uzun süredir kalan ve o ruha sahip olan biri lazım o da kötü oynasa da Sabri gibi geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Birinci kaptanın sabri olması gerekiyor adam 30 macın 28inde oynuo artı sahadaa formanın yanı sıra ruhuda tasıoo

0|0
    0|0
  • Arda için sevindim. Kaptan Sabri olabilir bence, senelerdir çok üst düzey futbol oynamasa da, ciddi bir mücadele veriyor.

0|0
    0|0
  • sabri sarıoğlu

0|0
    0|0
  • sabri

0|0
    0|0
  • Zabri reyis:)

0|0
    0|0
  • hakan balta olmalııı ya da selçukk...