The Beatles'ın bu kadar ünlü ve başarılı olmasının sebebi sana göre nedir?

The Beatles'ın bu kadar ünlü ve başarılı olmasının sebebi sana göre nedir? ve sevdiğiniz parçaları?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Beatles ruhu diye bir şey var...Müziğin içinden akıp içine giren canlandıran harekete geçiren ya da ruhunu okşayan bir şey...

Benim için link bu'dur The Beatles.Tatlı bir kızın gitarıyla bunu tıngırmasıdır,yanaklarının al al olması,nefesinin teklesidir,ve sonunda gözlerini gitara dikip hakkını vermeye çalışmasıdır...ve benim bu mükemmel müziği duymam,yansımasını görmem ve gitarın ahenkle tıkırdamasına şahit olmam.The beatles,Michelle'dir;Michelle,The Beatles'dır.

0|1
    0|0
    • Sadece basit ve çekici olmamalarıdır bir nevi ünlü olmaları, yani sıradanlık zirveye koştu..

Kızlar Ne Diyor 10

• Paul john ve george un varligi diyebiliriz. Ringo mu o sadece davulcu hahaha saka bir yana ringo da cok sevimlidir burnunu yedigim. Bence beatles cok unlu oldu cunku onlarin hicbirseyi kusursuz degildi okadar yakisikli adamlar degildiler(gerci paul askimi tek gecerun) sonra muzikleri sarki sozleri olsun hep kucucuk bir eksik vardı onlarin sarkilarini bukadar unlu eden kalplere beatles isminin yillardir kazili kalmasina neden olan bu kusurdu bence. Ve tabi ki 3 dehanin tanrinin mucizesyle bir araya gelmesi. Tamam tamam 4 :D beatles dunyada kendimden cok sevdigim tek varlik kurulus bilmem ne cok seviyorum abi..

0|1
    0|0
  • favori şarkım yesterday link

0|0
    0|0
  • Çocukluğumu aklıma getiriyor her nedense the beatles.. :)

and I love her, yesterday mesela :)

onun dışında paul mc cartney - no more lonely nights da çok iyiydi.

hele hele paul ile michael jackson ın say say say parçasına diyecek birşey bulamıyorum klibiyle tabi :)

0|0
    0|0
  • bir tür yaratmış olması, ilk çıktığı zamanlarda bir şeylerin ilki ve tamamen özgün müzik yapan bir gruptular.

en sevdiğim şarkıları; hey jude ve while my guitar gently weeps.

0|0
    0|0
  • takım ruhunu yansıtmaları etken olabilir bence.

0|0
    0|0
  • Rock müziğim yabancı ülkedeki çıkışını yaptı bu grup en önemli sebebi bu bence.

0|0
    0|0
  • Dönemine göre çok özgün ve şarkı sözleri evrensel. Bu yüzden hala geçerli.

0|0
    0|0
  • Paul.

0|0
    0|0
  • basit ama cok sey anlatan şarkı sözleri sebebiyle olabilir.

0|0
    0|0
  • The beatlestaki kopekten ve iceride sigara icilmemesinden nefret ediyorum.

0|0
    0|0
    • elvis aşkına , bende yanımda sigara içenlerden gıcık kapıyorum..

• demek sende takılıyorsun arada..

• uc senedir gitmedim

Erkekler Ne Diyor 7

• 90'lı yıllarda Nirvana'nın, 80'li yıllarda Mötley Crüe'nun yaptığını yaptılar...

Yani genç kızları peşlerinden sürüklediler.

Beatles'ın müziği mükemmeldi, ama o yıllarda aktif olan Doors ve Animals ve Zombies gibi grupların öne çıkamamasının sebebiydi. Sen başarılı ve ünlü olmalarının sebebini sormuşsun, ben bunu genç kızlara bağlıyorum.

Müzikleri hakkında yorumum yok. Yeni bir soluktu, şarkı sözleri ve özellikle Beatles'ın ikinci dönemi olarak bilinen Revolver sonrası. Kafayı bularak müzik yapan ilk gruplardan biri olmuştu ne de olsa...

Kötü yönüyle, bolca iyi yönüyle Beatles mihenk taşıdır.

Sonrasında gelenlerin taklit ettiği yegane gruptur. Severiz, zamanının piyasa grubu olsa bile...

1|0
    0|0
  • mükemmel olmaları ve tüm zamanların en güzel şarkısı olan hotel california yı yapmış olmaları olabilir :)

0|0
    1|0
  • başarılı olmalarının sırrı bence gençlerin istediği tarzda yenilikler yapabilmek ve özgün olabilmektir. en sevdiğim parçalarından biri Lucy in the sky with diamonds :)

0|0
    0|0
  • Şu yeterli hafız link

0|0
    0|0
  • Soruda makara , gırgır , t...k geçme vs yok :S

%100 normal bir insan sorusu ...

Bu robin olamaz ..

0|0
    0|0
    • işte öyle saylınta böyle robın olur...

cevaplama seklıne bakılırsa buda sen olamzsın:/

• birbirimizi tanımaz olduk he...

• yok nan hobı merakı benım kı ustalara saygı ebabında terbıyelı sordum:)

• Çok basit. Bu işe para kazanmak için değil sevdikleri için başlamaları en büyük etken.

0|0
    0|0
  • Onları birileri seçmemişti , onları halk seçmişti !

0|0
    0|0
Yükleniyor...