Kavga ettiğiniz sevgilinizin gönlünü almak için ne yaparsınız?

kavga ettiğiniz sevgilinizin gönlünü almak için ne tür sms mesajları atarsınız?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Şiirsel aşksal bişeyler demem özür dilerim işte buluşuruz konuşuruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sms i unut. ucuz etin yahnisi kötü olur. Kırdıysan pişmansan bedel ödeyeceksin. Ör. bir buket çiçek al dayan kapısına küçük de bir hikaye katarsan olaya oh miss

1|0
    0|0
    • ya bilmiyorum belkide tam sevgili olarak görmüyor dışarı çıktığı zaman arkadaşlarıyla buluştuğu zaman ararım teline bakmaz ben de o açmayınca birden çok ararım daha da sinir olur

• sevgiliyiz fakat insan arkadaşlarının yanında açamaz mı telini o aradığı zaman ben açıyorum insanın sevgilisi arıyorsa toplantıda değilse annesi babası yoksa bence açması gerekir

• Sende yani çok bıktırmışsın kızı azıcık geri çekil

• özür dile eger kırdısan güzel bi mesaj yaz benm sevglm birkere beni cok kırmştı 1 saat sonra kapıda kırmızı güllerle karşılaşmştm :)

1|0
    0|0
    • bir buket cicekgercekten insani affettirebilirmi ?

• niye affedeceğin varsa ısırgan otuyla gelse ne yazar orkideyle gelse ne yazar?Özlem 1+

• şiirler falan yaz :)

0|0
    0|0
  • Şu mesajı taam 50 defa at kesin affedecek :D ' Sevgilim beni affet ne olur seni çok seviyorum özür dilerimmmmmm .. Ama attığın mesajın başlığı hep sevgilim olmasın 50 mesajda başta farklı özel kelimeler kullan :D

0|0
    0|0
    • hee birde kontörün varsa ara yağ gibi verir :D yoksada durmadan saniyesiz ödemeli att :D

• meşj atmam yanında şebeklik yaparım ::D

0|0
    0|0
  • 1.si kavga etmem,tartışırız en fazla..

2.si gönlünü alacaksam kısa mesaj kullanmam ,direk arar sesimi duymasını sağlarım..o zaten duyar duymaz sakinleşir..

0|0
    0|0
  • ara konuş sms atmaktan daha iyi bir yöntem bence

0|0
    0|0
  • Yanındaysa kolay olur sarılırsın herşey unutulur

0|0
    0|0
  • sucluysam ozur dilemekle

0|0
    0|0
  • aff edersin askim yaaa kirildinmi bana?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• mesaj atmamda çiçek alırım

0|0
    0|0
  • Kavga etmemeyi dene. Sevgili bu kırmaya değmez.

0|0
    0|0
  • Karabulut sarmış başı .

0|0
    0|0
Yükleniyor...