Body ya da fitness gidenler baksin?

Abiler 7 aydır body yapiyorum ilk kez gribal enfrksiyon gecirdim 7 ay icinde bu hafta basinda gogus on kol bastim ertesi günde hasta oldum bogaz agrisi halsizlkk bas agrisi falan derken istirihate cekildim pazartesifrn beri gitmedim yorgunlugu üzerimden attim tabi ama hala bogaz agrim burun akintim falan var sizce yarın spora gideyim mi iyice iyilesip öylemi gideyim bu ufak aralardan vücudun zarara ugramasindan çekiniyorum acikcası ne yapmaliyim gdip hafif agirliklarlami gireyim sizce?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hastayken spora gitme. İyileş öyle gidersin. Sürekli çalışmaktan ziyade arada vücudu dinlendirmek daha iyidir. Senin de bu dinlenme evren hastalığına denk gelmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Evet gakiba 7 aydir birgunumu bile aksatmadim bir tek bu hafta gidemeidm oda pazartesi gitmistim evde sinav mekik falan cekicem artik topluyana kadar zaten simdi ehliyet derslerimdr var aksamlari ister istemez zora dusucek 1 hafta daha dinleniyim en iyisi

• Çok çalışırsan küçülürsün. Abartmadan çalış. Kaslar çalışırken değil dinlenirken büyür.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevgili kardeşim spor çok iyidir ama vicudun kendini toparlaması lazım iyileşene kadar dinlen, düzelince devam et ama evde şınav çek 3 set üzerinden, forumda kalırsın. Şöylede bir gerçek var herkes sanır ki vücutcuların bağışıklığı çok kuvvetlidir, bu yanlış testosteron seviyesi artarsa bağışıklık zayırlar.

0|0
    0|0
  • Antrenmanını yeterince aksatmışsın zaten gittiginde son girdiğin agırlıklara giremiceksin 1 hafta ara verdiğin için spor adamı iyileştirir git çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...