Takımı sevmek sadece başarılara bağlı mıydı?

sevgili GALATASARAY'lı arkadaşlar takımı desteklemek sadece iyi günlerde mi olur? Selçuk ve Bura'ı yuhalamak nedir arkadaş. bu adamlar iki sene önce şampiyonluk kazandırdıklarında on numara adamlardı da şimdi ne oldu da amatör oyuncu muamelesi yapılıyor? tamam ortada bir prandelli aptallığı var bunu Selçuk ve Burak'tan çıkarmak olma. ayrıca sadec iyi gün tafaftarlığı yapmayın adi insanlar.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Kendi adıma konuşayım. Benim kızmamın tek sebebi oynadıkları oyun. Çok daha iyisini oynayabilecek adamlar oynamıyo. Sneijder'i kesen futbolcuya bak Yekta. Ben bunlara kızıp üzülüyorum. Kahroluyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu adamlar Galatasaray'ı satan 2 kişidir. Para için burdalar Galatasaray için değil.
    Yenildiği zaman da takımımın yanındayım. Bizi üzen yenilmeleri değil çabalamamaları.

0|0
    0|0
  • Öyle olsa ben kirk kere birakmistim trabzonsporu :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İyi gün taraftarı derken? Dün 3-0 dan sonra bile GS lehine tezahüratlar atılıyordu bir grup selçuğu yuhlarken büyük bölüm selçuk İnan diye inletti stadı kaldıki sonlara doru 3-0 ken bile 3lü çektiler iyi günde kötü günde yanındayız. Gelelim tepkiye tepki tabiki olucakki futbolcu sirkelensin tepki vermeyen taraftar cahil taraftardır ztn yani 3-0 yenildik diye GS ye sövmüyoruz ama kötü oynayanlar ruhsuz olanlar ayıklanacak en kötü gün bugünse inadına Galatasaray! Dünde burdaydık biz yarın vs Bursa yense 1 tane fenerli gözükmez burada biz biliyoruz iyi gün taraftarlığını ;)

1|0
    0|0
    • Kardeş benim Takım'ı destekleyenlere lafım yok. Ben takım kötüyken desteklediğim kadar takım iyiyken desteklemem çünkü iyi olduğu zaman herkes destekler ama takım kötüyken benim gibiler destekler. Ben demiyorum futbolcuyu eleştirmeyelim. Eleştirelim ki bunu yapmamız Lazım ama adamlar bir sene körü oynadı diye bize kazandırdıkları Başarıları gözardı edip bir kalemde silmek olmaz. Benim lafım Selçuk ile Burak'a küfür edenlere

• Onları dün trübün susturdu ztn.

• Biz şahısları değil Galatasaray ı tutuyoruz, Galatasaray formasının hakkını veremeyen her kim olursa olsun gereken tepkiyi görür. Selçuk evet 3 sene iyi oynuyordu ama şimdi kötü oynuyor 3 sene önce iyi oynuyor diye şimdi ona katlanmamız söz konusu olamaz Burak ı ise hiç sevmiyorum Gs taraftarına küfür eden, top kendisindeyken bile rakibine faul yapan, sürekli ofsaytta gezen kendisine yere atan bir adama tepki vermeyipte alkışmı çalacağız

1|0
    0|0
    • Sevmek zorunda değilsin ama işine SAYGI göstermen lazım. Tepkini her seferinde küfür ederek sile getirmemelisin

• Küfür ettiğimizi kim söylüyor? Sadece gayet demokratik bir şekilde ıslıklayarak tepkimizi gösterdik

• Lafım küfür edenlere

• selçuk ve burak hadi selçuk neysede burak bu takım ş. ligi şampiyonu bile olsa bırak gs yi pendik sporda oynayabilecek kapasitede değiller prandelliyle alakasdı yok olayın geçen sene mancını varken o selçuk denen zibidi çıkacam diye formayı attı tugaya orda kovulmalıydı mancinin değerini bilemediler gitti intere şimdi bak sen intere

0|0
    0|1
    • Burak Dediğin adam Türkiye'nin en iyi forvetidir ister kabullenin ister kabullenmeyin

• yok canım ben kırılmadım sanada kırılacak bişey dediysem kusura bakma

• Yok me kusuru

• bazıları iyi gün taraftarı oluyor Haklisin

0|0
    0|0
  • Hiç valla 4 4 lük takıma niye böyle şeyler yapar taraftar anlamak mümkün değil, yapılan küfürleri kınıyorum.

0|0
    0|0
    • biz bugün 4 yeriz ama ayağa kalktığızda da 4 atarız. çok uzakta değil iki sene öncesine bak ya da bekle iki sene sonrasını

• Niye 2 sene sonrasını bekleyeyim. Sayın Ünal Aysal sezon sonunda 4. yıldızı hedefi için bu yıl için bahsetmemiş miydi? gerçi başkanlık ömrü yetmedi yerine şimdi Sayın Duygun Yarsuvat geldi hayırlısı olsun. Yaralı aslan daha hırçın olur yeterki aslan ölmesin bir an önce ayağa kalkın ki 4 attığınızı görelim.

• sağolasın kardeş

• Yuhlamanın sebebi başkaydı.

İyi günde kötü günder her zaman desteklerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...