2 yakın arkadaş benden hoşlanıyor ama ben birini seviyorum ulaşamıyorum ne olacak?

arkadaşlar birinden çok hoşlanıyorum adı B olsun . O da benden hoşlanıyo bundan eminim ona ulaşabileceğim bir numara yok tekrar gelmesini bekliyorum..Benim bulunduğum yere 1 saat uzakta kendisi..aynı zamanda B'nin en yakın arkadaşıda benden hoşlanıyormuş.. Ama ben B'yi seviyorum ona ulaşamıyorum.. en yakın arkadaşına söyledim bunu ama en yakın arkadaşıda benden hoşlandığı için bunu asla B'ye söylemicek ve B'ye ulaşan tek kişi o :(( sizce ne yapmalıyım

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• ohooooo rus salatasına dönmüş olay tren olmuş burası :D aranızda 1 saat varmış gitmeni tercih ederim ama senin yüzünden o 2 arkadasın arası açılacaktır bence bulaşma derim :)

0|0
    0|0
    • hyr açılmaz.. çünkü en yakın arkadaşı nişanlı buna rağmen benden hoşlandığını söyledi . yani sonunda benden vazgeçmek zorunda çünkü evlenicek :S neden benden hoşlandıki sanki

• teşekkür ettim;)

• A+B=C ise buradan denkelmi çözersek soğuk su iç

0|0
    0|0
    • :(((

• olabilitesi olan kişilere baak bence boşver o olmaz ..sonra yanlış anlaşılmalar olur başın belaya girer söliim

• yanşlış anlaşılmam. çünkü en yakın arkadaşı evlenmek üzere benden ister istemez vazgeçmek zorunda. ben arkadaşından hoşlanıyorm :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...